Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Podložky a závěsy » Závěsy » Z 50 Závěs stavební 50x25x1,5 mm (20 ks)

Z 50 Závěs stavební 50x25x1,5 mm (20 ks)

EAN: 5907708130105

145,67 Kč bez DPH (7,28 Kč/ks bez DPH)

Předpokládaný termín naskladnění 2-3 týdny od objednání. Pro ověření dostupnosti nás kontaktujte na eshop@kentingtrade.cz nebo tel.: 702 145 048.

Dostupné na objednávku

176,26 Kč vč. DPH

Základní model stavebního závěsu. Je vhodný pro použití na všech místech vyžadujících pohyblivé spojení, například u víka truhlic nebo dveří skříněk. Připevnění: Vruty do dřeva Ø4, Ø 4,5, Ø 5, Ø 5,5, Ø 6; vratové šrouby M6.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_Z.pdf

Doplňkový sortiment

Popis

Základní model stavebního závěsu. Je vhodný pro použití na všech místech vyžadujících pohyblivé spojení, například u víka truhlic nebo dveří skříněk.
Připevnění: Vruty do dřeva Ø4, Ø 4,5, Ø 5, Ø 5,5, Ø 6; vratové šrouby M6.

Celé balení obsahuje: 20 ks

Materiál: DC01

Povrchová úprava: Galvanický zinek žlutý

Výrobce

DOMAX Česko s.r.o., Staroměstská 534, 739 61 Třinec, Staré Město, Česká republika, obchod@domax.cz


Další oblíbené produkty

Závěsné kování (HÄF 290.40.953 + HÄF 290.40.952) Závěsné kování (HÄF 290.40.953 + HÄF 290.40.952)
110,47 Kč bez DPH
X91N Naložený závěs, k naražení, průměr 10x10 mm, titan (200 ks) X91N Naložený závěs, k naražení, průměr 10x10 mm, titan (200 ks)
5362,50 Kč bez DPH (26,81 Kč/ks bez DPH)
X91 Naložený závěs 165° s tlumením, k přišroubování, poniklovaný (100 ks) X91 Naložený závěs 165° s tlumením, k přišroubování, poniklovaný (100 ks)
10885,88 Kč bez DPH (108,86 Kč/ks bez DPH)
Z 300 Závěs stavební 300x45x1,5 mm (10 ks) Z 300 Závěs stavební 300x45x1,5 mm (10 ks)
366,27 Kč bez DPH (36,63 Kč/ks bez DPH)
X91N Naložený závěs, k naražení, průměr 10x10 mm, poniklovaný (200 ks) X91N Naložený závěs, k naražení, průměr 10x10 mm, poniklovaný (200 ks)
4719,00 Kč bez DPH (23,60 Kč/ks bez DPH)
X91 Naložený závěs 165° s tlumením, k přišroubování, poniklovaný (100 ks) X91 Naložený závěs 165° s tlumením, k přišroubování, poniklovaný (100 ks)
10885,88 Kč bez DPH (108,86 Kč/ks bez DPH)
Polonaložený závěs 165° X91N, k přišroubování, poniklovaný (100 ks) Polonaložený závěs 165° X91N, k přišroubování, poniklovaný (100 ks)
7346,63 Kč bez DPH (73,47 Kč/ks bez DPH)
X92N Polonaložený závěs, k při šroubování, poniklovaný (200 ks) X92N Polonaložený závěs, k při šroubování, poniklovaný (200 ks)
4182,75 Kč bez DPH (20,91 Kč/ks bez DPH)
Z 100 a Závěs stavební 100x25x1,5 mm (10 ks) Z 100 a Závěs stavební 100x25x1,5 mm (10 ks)
88,45 Kč bez DPH (8,85 Kč/ks bez DPH)
X91 Polonaložený závěs s tlumením, k naražení, niklovaný (200 ks) X91 Polonaložený závěs s tlumením, k naražení, niklovaný (200 ks)
8794,50 Kč bez DPH (43,97 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme