Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » X91N Naložený závěs 165°, k přišroubování, titan (100 ks)

X91N Naložený závěs 165°, k přišroubování, titan (100 ks)

EAN: 8432393303208

7829,25 Kč bez DPH (78,29 Kč/ks bez DPH)

Předpokládané naskladnění 14 pracovních dnů od objednání.

Dostupné na objednávku

9473,39 Kč vč. DPH

Závěs X91N s rovným ramenem nabízí otevírací úhel 165 ° s vysouvacím závěsem a bez brzdové pružiny. Umožňuje úplné překrytí dveří na hraně nábytku. Má automatický systém pro snadnou montáž. Tento závěs lze použít na dveře o tloušťce od 14 do 26 mm. Miska má průměr 35 mm a při vrtání je třeba zvážit rozsah […]

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_1044507.pdf

Doplňkový sortiment

Popis

Závěs X91N s rovným ramenem nabízí otevírací úhel 165 ° s vysouvacím závěsem a bez brzdové pružiny. Umožňuje úplné překrytí dveří na hraně nábytku. Má automatický systém pro snadnou montáž. Tento závěs lze použít na dveře o tloušťce od 14 do 26 mm. Miska má průměr 35 mm a při vrtání je třeba zvážit rozsah odstupu okraje dveří 3 až 7 mm. Pro optimální finální uspořádání tento kus nabízí nastavení hloubky pomocí excentrického mechanismu a trojrozměrnou regulaci.

Celé balení obsahuje: 100 ks

Materiál: Ocel

Povrchová úprava: Titan

Výrobce

Emuca S.R.L., Via Messico, 80 35127 PADOVA PD, Italy, emuca@emuca.com


Další oblíbené produkty

Svorka nosníku s nastavovacím šroubem PMV M12 (10 ks) Svorka nosníku s nastavovacím šroubem PMV M12 (10 ks)
1185,81 Kč bez DPH (118,58 Kč/ks bez DPH)
X91 Závěs 90° s tlumením, k přišroubování, titan (200 ks) X91 Závěs 90° s tlumením, k přišroubování, titan (200 ks)
14049,75 Kč bez DPH (70,25 Kč/ks bez DPH)
Z 100 d Závěs stavební 100x70x1,5 mm (10 ks) Z 100 d Závěs stavební 100x70x1,5 mm (10 ks)
221,13 Kč bez DPH (22,11 Kč/ks bez DPH)
Sada 20 naložených závěsů X91N s destičkami s eurošrouby, H0, poniklováno Sada 20 naložených závěsů X91N s destičkami s eurošrouby, H0, poniklováno
779,71 Kč bez DPH
Hliníková obdélníková průchodka 159x80mm – černá (5 ks) Hliníková obdélníková průchodka 159x80mm – černá (5 ks)
2241,53 Kč bez DPH (448,31 Kč/ks bez DPH)
Z 75 Závěs stavební 75x75 mm (20 ks) Z 75 Závěs stavební 75x75 mm (20 ks)
461,57 Kč bez DPH (23,08 Kč/ks bez DPH)
Sada 10 vložených závěsů X91 otevírání 165 stupňů s měkkým zavíráním a podložkami s eurošrouby, H0, poniklováno Sada 10 vložených závěsů X91 otevírání 165 stupňů s měkkým zavíráním a podložkami s eurošrouby, H0, poniklováno
1294,51 Kč bez DPH
Nylonová příchytka pro ploché kabely TPLC 9x25 (100 ks) Nylonová příchytka pro ploché kabely TPLC 9x25 (100 ks)
757,37 Kč bez DPH (7,57 Kč/ks bez DPH)
X91 Polonaložený závěs 165° s tlumením, k přišroubování, poniklovaný (100 ks) X91 Polonaložený závěs 165° s tlumením, k přišroubování, poniklovaný (100 ks)
13030,88 Kč bez DPH (130,31 Kč/ks bez DPH)
X91N Naložený závěs, k naražení, průměr 10x10 mm, poniklovaný (200 ks) X91N Naložený závěs, k naražení, průměr 10x10 mm, poniklovaný (200 ks)
4719,00 Kč bez DPH (23,60 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme