Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Podložky a závěsy » Závěsy » ZS 80 Závěs splétaný 80×1,5 mm (20 ks)

ZS 80 Závěs splétaný 80×1,5 mm (20 ks)

EAN: 5907708130099

439,80 Kč bez DPH (21,99 Kč/ks bez DPH)

Předpokládaný termín naskladnění 2-3 týdny od objednání. Pro ověření dostupnosti nás kontaktujte na eshop@kentingtrade.cz nebo tel.: 702 145 048.

Dostupné na objednávku

532,16 Kč vč. DPH

Splétaný závěs pro velký úhel otevření. Je vhodný pro použití všude tam, kde je vyžadováno pohyblivé spojení, např. u víka truhlic nebo dveří skříněk. Připevnění: Hřebíky na nábytkové závěsy Ø 1,5; vruty do dřeva Ø3,5, Ø4, Ø4,5.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_ZS.pdf

Doplňkový sortiment

Popis

Splétaný závěs pro velký úhel otevření. Je vhodný pro použití všude tam, kde je vyžadováno pohyblivé spojení, např. u víka truhlic nebo dveří skříněk.
Připevnění: Hřebíky na nábytkové závěsy Ø 1,5; vruty do dřeva Ø3,5, Ø4, Ø4,5.

Celé balení obsahuje: 20 ks

Materiál: DC01

Povrchová úprava: Galvanický zinek žlutý

Výrobce

DOMAX Česko s.r.o., Staroměstská 534, 739 61 Třinec, Staré Město, Česká republika, obchod@domax.cz


Další oblíbené produkty

STRONG minizávěs polonaložený s podložkou STRONG minizávěs polonaložený s podložkou
Původní cena byla: 27,97 Kč.Aktuální cena je: 19,49 Kč. bez DPH (19,49 Kč/ks bez DPH)
X91N Polonaložený závěs bez pružiny, k přišroubování, poniklovaný (200 ks) X91N Polonaložený závěs bez pružiny, k přišroubování, poniklovaný (200 ks)
4826,25 Kč bez DPH (24,13 Kč/ks bez DPH)
Sensys 8645, Základna závěsu 12.5 mm, TH 52 Sensys 8645, Základna závěsu 12.5 mm, TH 52
Původní cena byla: 81,04 Kč.Aktuální cena je: 56,48 Kč. bez DPH (56,48 Kč/ks bez DPH)
ZF 250 Závěs francouzský 250x38x2,5 mm (10 ks) ZF 250 Závěs francouzský 250x38x2,5 mm (10 ks)
495,79 Kč bez DPH (49,58 Kč/ks bez DPH)
Závěs pro naložené dveře s miskou průměr 26mm Závěs pro naložené dveře s miskou průměr 26mm
7,64 Kč bez DPH (7,64 Kč/ks bez DPH)
X91N Naložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks) X91N Naložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks)
4397,25 Kč bez DPH (21,99 Kč/ks bez DPH)
X91 45° závěs s tlumením, k přišroubování, titan (200 ks) X91 45° závěs s tlumením, k přišroubování, titan (200 ks)
14049,75 Kč bez DPH (70,25 Kč/ks bez DPH)
Z 150 a Závěs stavební 150x25x1,5 mm (10 ks) Z 150 a Závěs stavební 150x25x1,5 mm (10 ks)
145,49 Kč bez DPH (14,55 Kč/ks bez DPH)
Sada 10 závěsů X91 45° s tlumením a podložkami k přišroubování, H0, poniklováno Sada 10 závěsů X91 45° s tlumením a podložkami k přišroubování, H0, poniklováno
817,25 Kč bez DPH
Z 150 b Závěs stavební 150x35x1,5 mm (10 ks) Z 150 b Závěs stavební 150x35x1,5 mm (10 ks)
164,79 Kč bez DPH (16,48 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme