Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Podložky a závěsy » Závěsy » X91N Vložený závěs, k přišroubování, titan (200 ks)

X91N Vložený závěs, k přišroubování, titan (200 ks)

EAN: 8432393303161

5040,75 Kč bez DPH (25,20 Kč/ks bez DPH)

Předpokládané naskladnění 14 pracovních dnů od objednání.

Dostupné na objednávku

6099,31 Kč vč. DPH

Poniklovaný závěs X91N se super-ohnutým ramenem. Umožňuje vyšší přesnost montáže díky trojrozměrné regulaci a nastavení hloubky pomocí excentru. Závěs má misku o průměru 35 mm a je určen pro vrtání v rozmezí 3 až 7 mm. Je vyroben pro montáž na dveře o minimální tloušťce 14 mm a maximální 24 mm. Výrobním materiálem je odolná […]

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_1041007.pdf

Doplňkový sortiment

Popis

Poniklovaný závěs X91N se super-ohnutým ramenem. Umožňuje vyšší přesnost montáže díky trojrozměrné regulaci a nastavení hloubky pomocí excentru. Závěs má misku o průměru 35 mm a je určen pro vrtání v rozmezí 3 až 7 mm. Je vyroben pro montáž na dveře o minimální tloušťce 14 mm a maximální 24 mm. Výrobním materiálem je odolná ocel s antikorozní poniklovanou povrchovou úpravou. Je vybaven pružinou pro snadné zavírání a otevírání, automatickým systémem montáže závěsu k upevňovacímu doplňku a šroubovou montáží.

Celé balení obsahuje: 200 ks

Materiál: Ocel

Povrchová úprava: Titan

Výrobce

Emuca S.R.L., Via Messico, 80 35127 PADOVA PD, Italy, emuca@emuca.com


Další oblíbené produkty

X91 Naložený závěs 165° s tlumením, k při šroubování, titan (100 ks) X91 Naložený závěs 165° s tlumením, k při šroubování, titan (100 ks)
10885,88 Kč bez DPH (108,86 Kč/ks bez DPH)
Základna závěsu -4mm, TH52, bez tlumiče (9071261) Hettich Základna závěsu -4mm, TH52, bez tlumiče (9071261) Hettich
Původní cena byla: 95,62 Kč.Aktuální cena je: 66,65 Kč. bez DPH (66,65 Kč/ks bez DPH)
X91 Polonaložený závěs 165° s tlumením, k přišroubování, poniklovaný (100 ks) X91 Polonaložený závěs 165° s tlumením, k přišroubování, poniklovaný (100 ks)
13030,88 Kč bez DPH (130,31 Kč/ks bez DPH)
X91N Vložený závěs bez pružiny, k přišroubování, titan (200 ks) X91N Vložený závěs bez pružiny, k přišroubování, titan (200 ks)
5469,75 Kč bez DPH (27,35 Kč/ks bez DPH)
Sada 10 vložených závěsů X91 otevírání 165° s tlumením a podložkami s eurošrouby,H0, nikl. Sada 10 vložených závěsů X91 otevírání 165° s tlumením a podložkami s eurošrouby,H0, nikl.
1294,51 Kč bez DPH
ZT 125 Závěs trojúhel. 125x35x80x2,0 mm (10 ks) ZT 125 Závěs trojúhel. 125x35x80x2,0 mm (10 ks)
325,38 Kč bez DPH (32,54 Kč/ks bez DPH)
Sada 20 naložených závěsů X91 s tlumením a europodložkami, H0, niklované Sada 20 naložených závěsů X91 s tlumením a europodložkami, H0, niklované
1167,95 Kč bez DPH
Sada 20 závěsů X92, 105°, s tlumením, k přišroubování,s montážními podložkami, satén. nikl Sada 20 závěsů X92, 105°, s tlumením, k přišroubování,s montážními podložkami, satén. nikl
920,74 Kč bez DPH
Z 100 a Závěs stavební 100x25x1,5 mm (10 ks) Z 100 a Závěs stavební 100x25x1,5 mm (10 ks)
88,45 Kč bez DPH (8,85 Kč/ks bez DPH)
ZS 40 Závěs splétaný 40x1,0 mm (100 ks) ZS 40 Závěs splétaný 40x1,0 mm (100 ks)
663,39 Kč bez DPH (6,63 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme