Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Podložky a závěsy » Závěsy » Z 100 b Závěs stavební 100x35x1,5 mm (10 ks)

Z 100 b Závěs stavební 100x35x1,5 mm (10 ks)

EAN: 5907708130136

117,59 Kč bez DPH (11,76 Kč/ks bez DPH)

Předpokládaný termín naskladnění 2-3 týdny od objednání. Pro ověření dostupnosti nás kontaktujte na eshop@kentingtrade.cz nebo tel.: 702 145 048.

Dostupné na objednávku

142,28 Kč vč. DPH

Základní model stavebního závěsu. Je vhodný pro použití na všech místech vyžadujících pohyblivé spojení, například u víka truhlic nebo dveří skříněk. Připevnění: Vruty do dřeva Ø4, Ø 4,5, Ø 5, Ø 5,5, Ø 6; vratové šrouby M6.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_Z.pdf

Doplňkový sortiment

Popis

Základní model stavebního závěsu. Je vhodný pro použití na všech místech vyžadujících pohyblivé spojení, například u víka truhlic nebo dveří skříněk.
Připevnění: Vruty do dřeva Ø4, Ø 4,5, Ø 5, Ø 5,5, Ø 6; vratové šrouby M6.

Celé balení obsahuje: 10 ks

Materiál: DC01

Povrchová úprava: Galvanický zinek žlutý

Výrobce

DOMAX Česko s.r.o., Staroměstská 534, 739 61 Třinec, Staré Město, Česká republika, obchod@domax.cz


Další oblíbené produkty

Základna závěsu -4mm, TH52, bez tlumiče (9071261) Hettich Základna závěsu -4mm, TH52, bez tlumiče (9071261) Hettich
Původní cena byla: 95,62 Kč.Aktuální cena je: 66,65 Kč. bez DPH (66,65 Kč/ks bez DPH)
ZF 160 Závěs francouzský 160x33x2,5 mm (10 ks) ZF 160 Závěs francouzský 160x33x2,5 mm (10 ks)
299,23 Kč bez DPH (29,92 Kč/ks bez DPH)
X91N Naložený závěs, k naražení, průměr 10x10 mm, poniklovaný (200 ks) X91N Naložený závěs, k naražení, průměr 10x10 mm, poniklovaný (200 ks)
4719,00 Kč bez DPH (23,60 Kč/ks bez DPH)
X91 Závěs 90° s tlumením, k přišroubování, titan (200 ks) X91 Závěs 90° s tlumením, k přišroubování, titan (200 ks)
14049,75 Kč bez DPH (70,25 Kč/ks bez DPH)
Vložený závěs X91N, 165° stupňů, k přišroubování, poniklovaný (100 ks) Vložený závěs X91N, 165° stupňů, k přišroubování, poniklovaný (100 ks)
7346,63 Kč bez DPH (73,47 Kč/ks bez DPH)
Sada 20 polonaložených závěsů X91 s tlumením a podložkami k přišroubování, H0, titanové Sada 20 polonaložených závěsů X91 s tlumením a podložkami k přišroubování, H0, titanové
1268,23 Kč bez DPH
Z 75 Závěs stavební 75x75 mm (20 ks) Z 75 Závěs stavební 75x75 mm (20 ks)
461,57 Kč bez DPH (23,08 Kč/ks bez DPH)
Sada 20 naložených závěsů X91 s tlumením, s podložkami k přišroubování, H0, titan Sada 20 naložených závěsů X91 s tlumením, s podložkami k přišroubování, H0, titan
1268,23 Kč bez DPH
Závěsné kování (HÄF 290.40.953 + HÄF 290.40.952) Závěsné kování (HÄF 290.40.953 + HÄF 290.40.952)
110,47 Kč bez DPH
ZP 400 d 13 Závěs pásový 400x35/4,0 d 13 mm (10 ks) ZP 400 d 13 Závěs pásový 400x35/4,0 d 13 mm (10 ks)
669,71 Kč bez DPH (66,97 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme