Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Podložky a závěsy » Závěsy » ZF 300 Závěs francouzský 300x38x2,5 mm (10 ks)

ZF 300 Závěs francouzský 300x38x2,5 mm (10 ks)

EAN: 5907708130457

507,72 Kč bez DPH (50,77 Kč/ks bez DPH)

Předpokládaný termín naskladnění 2-3 týdny od objednání. Pro ověření dostupnosti nás kontaktujte na eshop@kentingtrade.cz nebo tel.: 702 145 048.

Dostupné na objednávku

614,34 Kč vč. DPH

Závěs francouzského typu s podlouhlým tvarem a zaoblenými rohy. Jednoduchý design bude dobře fungovat při instalaci víka bedny nebo dřevěných dvířek do přihrádky na nářadí. Připevnění: Vruty do dřeva Ø4, Ø6.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_ZF.pdf

Doplňkový sortiment

Popis

Závěs francouzského typu s podlouhlým tvarem a zaoblenými rohy. Jednoduchý design bude dobře fungovat při instalaci víka bedny nebo dřevěných dvířek do přihrádky na nářadí.
Připevnění: Vruty do dřeva Ø4, Ø6.

Celé balení obsahuje: 10 ks

Materiál: DC01

Povrchová úprava: Galvanický zinek žlutý

Výrobce

DOMAX Česko s.r.o., Staroměstská 534, 739 61 Třinec, Staré Město, Česká republika, obchod@domax.cz


Další oblíbené produkty

X91 45° závěs s tlumením, k přišroubování, poniklovaný (200 ks) X91 45° závěs s tlumením, k přišroubování, poniklovaný (200 ks)
12441,00 Kč bez DPH (62,21 Kč/ks bez DPH)
X91N Naložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks) X91N Naložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks)
4397,25 Kč bez DPH (21,99 Kč/ks bez DPH)
Základna závěsu -4mm, TH52, bez tlumiče (9071261) Hettich Základna závěsu -4mm, TH52, bez tlumiče (9071261) Hettich
Původní cena byla: 95,62 Kč.Aktuální cena je: 66,65 Kč. bez DPH (66,65 Kč/ks bez DPH)
ZP 600 d 13 Závěs pásový 600x35/4,0 d 13 mm (10 ks) ZP 600 d 13 Závěs pásový 600x35/4,0 d 13 mm (10 ks)
909,97 Kč bez DPH (91,00 Kč/ks bez DPH)
X91N Naložený závěs, k naražení, průměr 10x10 mm, niklovaný (200 ks) X91N Naložený závěs, k naražení, průměr 10x10 mm, niklovaný (200 ks)
4719,00 Kč bez DPH (23,60 Kč/ks bez DPH)
ZP 500 d 13 Závěs pásový 500x35/4,0 d 13 mm (10 ks) ZP 500 d 13 Závěs pásový 500x35/4,0 d 13 mm (10 ks)
865,92 Kč bez DPH (86,59 Kč/ks bez DPH)
Sada 20 závěsů X92, 105°, s tlumením, k přišroubování,s montážními podložkami, satén. nikl Sada 20 závěsů X92, 105°, s tlumením, k přišroubování,s montážními podložkami, satén. nikl
920,74 Kč bez DPH
Nábytkový závěs, bílý 22 (G02) Nábytkový závěs, bílý 22 (G02)
7,76 Kč bez DPH (7,76 Kč/ks bez DPH)
Sada 10 naložených závěsů X91, 165° s tlumením a podložkami k přišroubování, H0, niklovaný Sada 10 naložených závěsů X91, 165° s tlumením a podložkami k přišroubování, H0, niklovaný
1244,10 Kč bez DPH
ZO 80 Závěs stavební ozdobný 80x63x1,5 mm (20 ks) ZO 80 Závěs stavební ozdobný 80x63x1,5 mm (20 ks)
301,86 Kč bez DPH (15,09 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme