Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Podložky a závěsy » Závěsy » X95 Vložený závěs, k naražení, průměr 10×10 mm, poniklovaný (200 ks)

X95 Vložený závěs, k naražení, průměr 10×10 mm, poniklovaný (200 ks)

EAN: 8432393127002

3324,75 Kč bez DPH (16,62 Kč/ks bez DPH)

Předpokládané naskladnění 14 pracovních dnů od objednání.

Dostupné na objednávku

4022,95 Kč vč. DPH

Závěs X95 má strmý úhel pro lepší přizpůsobení v sousedním nábytku. Jeho úhel otevření je 110 °. Instalace tohoto závěsu se provádí pomocí šroubů, které se přizpůsobí panelu. Miska má průměr 35 mm a vrtací rozměr je D = 3 až 8 mm. Doporučuje se instalovat na dveře a panely o tloušťce mezi 14 mm […]

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_1030207.pdf

Popis

Závěs X95 má strmý úhel pro lepší přizpůsobení v sousedním nábytku. Jeho úhel otevření je 110 °. Instalace tohoto závěsu se provádí pomocí šroubů, které se přizpůsobí panelu. Miska má průměr 35 mm a vrtací rozměr je D = 3 až 8 mm. Doporučuje se instalovat na dveře a panely o tloušťce mezi 14 mm a 23 mm. Závěs je vybaven diferenciovaným pružinovým mechanismem pro zavírání a je vyroben z odolné oceli s niklovaným povrchem, který poskytuje ochranu proti korozi a poškrábání.

Celé balení obsahuje: 200 ks

Materiál: Ocel

Povrchová úprava: Niklováno

Výrobce

Emuca S.R.L., Via Messico, 80 35127 PADOVA PD, Italy, emuca@emuca.com


Další oblíbené produkty

ZS 40 Závěs splétaný 40x1,0 mm (100 ks) ZS 40 Závěs splétaný 40x1,0 mm (100 ks)
663,39 Kč bez DPH (6,63 Kč/ks bez DPH)
X91 Naložený závěs 165° s tlumením, k při šroubování, titan (100 ks) X91 Naložený závěs 165° s tlumením, k při šroubování, titan (100 ks)
10885,88 Kč bez DPH (108,86 Kč/ks bez DPH)
X91 Naložený závěs s tlumením, k přišroubování s miskou Ø35, titan (200 ks) X91 Naložený závěs s tlumením, k přišroubování s miskou Ø35, titan (200 ks)
9759,75 Kč bez DPH (48,80 Kč/ks bez DPH)
ZB 200 Závěs brankový 200x45x90x35x3,0 mm (10 ks) ZB 200 Závěs brankový 200x45x90x35x3,0 mm (10 ks)
616,53 Kč bez DPH (61,65 Kč/ks bez DPH)
Z 50 Závěs stavební 50x25x1,5 mm (20 ks) Z 50 Závěs stavební 50x25x1,5 mm (20 ks)
145,67 Kč bez DPH (7,28 Kč/ks bez DPH)
X91 Naložený závěs 165° s tlumením, k přišroubování, poniklovaný (100 ks) X91 Naložený závěs 165° s tlumením, k přišroubování, poniklovaný (100 ks)
10885,88 Kč bez DPH (108,86 Kč/ks bez DPH)
Sada 10 vložených závěsů X91, 165° s tlumením a podložkami k přišroubování, H0, niklováno Sada 10 vložených závěsů X91, 165° s tlumením a podložkami k přišroubování, H0, niklováno
1287,54 Kč bez DPH
X95 Polonaložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks) X95 Polonaložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks)
2359,50 Kč bez DPH (11,80 Kč/ks bez DPH)
Sada 20 závěsů X92, 105° s tlumením a smíš. montáž. šroubky a destičkami, H0, satén. nikl Sada 20 závěsů X92, 105° s tlumením a smíš. montáž. šroubky a destičkami, H0, satén. nikl
4182,75 Kč bez DPH
X91 Naložený závěs s tlumením, k naražení s miskou Ø35, poniklovaný (200 ks) X91 Naložený závěs s tlumením, k naražení s miskou Ø35, poniklovaný (200 ks)
8794,50 Kč bez DPH (43,97 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme