Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Podložky a závěsy » Závěsy » X91 Naložený závěs 165° s tlumením, k přišroubování, poniklovaný (100 ks)

X91 Naložený závěs 165° s tlumením, k přišroubování, poniklovaný (100 ks)

EAN: 8432393127910

10885,88 Kč bez DPH (108,86 Kč/ks bez DPH)

Předpokládané naskladnění 14 pracovních dnů od objednání.

Dostupné na objednávku

13171,91 Kč vč. DPH

Závěsy X91 typu superbow umožňují vsazení dvířek do rámu nábytku. Nabízejí otevření do úhlu 165° a mají průměr miskuu 35 mm. Díky tlumicímu pístu zajišťují plynulé zavírání. Snadné spojení se základním doplňkem je zajištěno pomocí klipového mechanismu. Jsou vyrobeny z oceli s poniklovanou povrchovou úpravou. Tento typ závěsu je snadno nastavitelný ve všech třech rozměrech, […]

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_1043007.pdf

Doplňkový sortiment

Popis

Závěsy X91 typu superbow umožňují vsazení dvířek do rámu nábytku. Nabízejí otevření do úhlu 165° a mají průměr miskuu 35 mm. Díky tlumicímu pístu zajišťují plynulé zavírání. Snadné spojení se základním doplňkem je zajištěno pomocí klipového mechanismu. Jsou vyrobeny z oceli s poniklovanou povrchovou úpravou. Tento typ závěsu je snadno nastavitelný ve všech třech rozměrech, včetně excentrické hloubky. Pro instalaci je vhodný rozsah vrtání misky od 3 do 7 mm a doporučuje se použít na dveřích o tloušťce 14 až 26 mm.

Celé balení obsahuje: 100 ks

Materiál: Ocel

Povrchová úprava: Niklováno

Výrobce

Emuca S.R.L., Via Messico, 80 35127 PADOVA PD, Italy, emuca@emuca.com


Další oblíbené produkty

ZP 500 d 13 Závěs pásový 500x35/4,0 d 13 mm (10 ks) ZP 500 d 13 Závěs pásový 500x35/4,0 d 13 mm (10 ks)
865,92 Kč bez DPH (86,59 Kč/ks bez DPH)
Sada 20 závěsů X91 s tlumením a montážními podložkami s eurošrouby, H0, titan Sada 20 závěsů X91 s tlumením a montážními podložkami s eurošrouby, H0, titan
1315,42 Kč bez DPH
X91 Polonaložený závěs s tlumením, k naražení, niklovaný (200 ks) X91 Polonaložený závěs s tlumením, k naražení, niklovaný (200 ks)
8794,50 Kč bez DPH (43,97 Kč/ks bez DPH)
STRONG minizávěs polonaložený s podložkou STRONG minizávěs polonaložený s podložkou
Původní cena byla: 27,97 Kč.Aktuální cena je: 19,49 Kč. bez DPH (19,49 Kč/ks bez DPH)
Sada 20 polonaložených závěsů X91 s tlumením a podložkami k přišroubování, H0, titanové Sada 20 polonaložených závěsů X91 s tlumením a podložkami k přišroubování, H0, titanové
1268,23 Kč bez DPH
ZS 70 Závěs splétaný 70x1,0 mm (50 ks) ZS 70 Závěs splétaný 70x1,0 mm (50 ks)
521,24 Kč bez DPH (10,42 Kč/ks bez DPH)
Vložený závěs X91N, 165° stupňů, k přišroubování, poniklovaný (100 ks) Vložený závěs X91N, 165° stupňů, k přišroubování, poniklovaný (100 ks)
7346,63 Kč bez DPH (73,47 Kč/ks bez DPH)
Sada 20 naložených závěsů X91 s tlumením a europodložkami, H0, niklované Sada 20 naložených závěsů X91 s tlumením a europodložkami, H0, niklované
1167,95 Kč bez DPH
Z 100 d Závěs stavební 100x70x1,5 mm (10 ks) Z 100 d Závěs stavební 100x70x1,5 mm (10 ks)
221,13 Kč bez DPH (22,11 Kč/ks bez DPH)
X91N Naložený závěs 165°, k přišroubování, ocel, poniklovaný (100 ks) X91N Naložený závěs 165°, k přišroubování, ocel, poniklovaný (100 ks)
6917,63 Kč bez DPH (69,18 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme