Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Podložky a závěsy » Závěsy » Závěs vložený s tlumením (Sensys 8645i, Základna závěsu 12.5, TH 52, -, k přišroubování)

Sleva!

Závěs vložený s tlumením (Sensys 8645i, Základna závěsu 12.5, TH 52, -, k přišroubování)

Původní cena byla: 79,50 Kč.Aktuální cena je: 65,87 Kč. bez DPH (65,87 Kč/kus (ks) bez DPH)

Nejnižší maloobchodní cena před slevou za posledních 30 dní: 79,50 Kč

< 100 ks skladem

79,70 Kč vč. DPH

Sensys 110° standardní závěs s integrovaným tlumením (Sensys 8645i), niklováno, naložený, Úhel otevření 110°, TH-Vrtací obraz 52 x 5,5 mm, k přišroubování.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Doplňkový sortiment

Popis

Sensys 110° standardní závěs s integrovaným tlumením (Sensys 8645i), niklováno, naložený, Úhel otevření 110°, TH-Vrtací obraz 52 x 5,5 mm, k přišroubování.

Celé balení obsahuje: 1 ks

Norma: EN 15570

Materiál: ocel

Povrchová úprava: Niklováno


Další oblíbené produkty

Základna závěsu 3mm, TH52, bez tlumiče (9071260)  Hettich Základna závěsu 3mm, TH52, bez tlumiče (9071260) Hettich
Původní cena byla: 88,33 Kč.Aktuální cena je: 61,56 Kč. bez DPH (61,56 Kč/ks bez DPH)
ZO 80 Závěs stavební ozdobný 80x63x1,5 mm (20 ks) ZO 80 Závěs stavební ozdobný 80x63x1,5 mm (20 ks)
301,86 Kč bez DPH (15,09 Kč/ks bez DPH)
Sensys 8645, Základna závěsu 12.5 mm, TH 52 Sensys 8645, Základna závěsu 12.5 mm, TH 52
Původní cena byla: 81,04 Kč.Aktuální cena je: 56,48 Kč. bez DPH (56,48 Kč/ks bez DPH)
Sada 20 naložených závěsů X91N s podložkami s eurošrouby, H0, titan Sada 20 naložených závěsů X91N s podložkami s eurošrouby, H0, titan
789,90 Kč bez DPH
ZO 100 Závěs stavební ozdobný 100x105x2,0 mm (10 ks) ZO 100 Závěs stavební ozdobný 100x105x2,0 mm (10 ks)
289,75 Kč bez DPH (28,98 Kč/ks bez DPH)
X91 Naložený závěs s tlumením, k naražení s miskou Ø35, poniklovaný (200 ks) X91 Naložený závěs s tlumením, k naražení s miskou Ø35, poniklovaný (200 ks)
8794,50 Kč bez DPH (43,97 Kč/ks bez DPH)
Z 150 b Závěs stavební 150x35x1,5 mm (10 ks) Z 150 b Závěs stavební 150x35x1,5 mm (10 ks)
164,79 Kč bez DPH (16,48 Kč/ks bez DPH)
ZT 125 Závěs trojúhel. 125x35x80x2,0 mm (10 ks) ZT 125 Závěs trojúhel. 125x35x80x2,0 mm (10 ks)
325,38 Kč bez DPH (32,54 Kč/ks bez DPH)
X92 Naložený závěs, s tlumením, k přišroubování, poniklovaný (200 ks) X92 Naložený závěs, s tlumením, k přišroubování, poniklovaný (200 ks)
6542,25 Kč bez DPH (32,71 Kč/ks bez DPH)
ZS 100 Závěs splétaný 100x48x1,3 (10 ks) ZS 100 Závěs splétaný 100x48x1,3 (10 ks)
181,99 Kč bez DPH (18,20 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme