Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Vrut 3x20mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn

Sleva!

Vrut 3x20mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn

Původní cena byla: 0,13 Kč.Aktuální cena je: 0,09 Kč. bez DPH (0,09 Kč/ks bez DPH)

Nejnižší maloobchodní cena před slevou za posledních 30 dní: 0,13 Kč

> 100 ks skladem

0,11 Kč vč. DPH

Zápustná hlava vrutu je ideálním řešením pro zapuštění vrutů do materiálů, aby se hlava vrutu snadno přizpůsobila povrchu. Vruty se zápustnou hlavou jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Jsou snadno a rychle instalovatelné a mají široké využití při montáži různých typů materiálů.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Popis

Zápustná hlava vrutu je ideálním řešením pro zapuštění vrutů do materiálů, aby se hlava vrutu snadno přizpůsobila povrchu. Vruty se zápustnou hlavou jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Jsou snadno a rychle instalovatelné a mají široké využití při montáži různých typů materiálů.
Měrná jednotka: ks

Materiál: Ocel
Povrchová úprava: Zinkováno
Drážka: PZ
Velikost drážky: PZ 1

Celé balení obsahuje: 1 ks

Materiál: Ocel

Povrchová úprava: Zinkováno

Drážka: PZ

Velikost drážky: 1

Výrobce

Marcopol Sp. z o.o. Producent śrub, ul. Oliwska 100, 80-209 Chwaszczyno, Poland, export@marcopol.pl


Další oblíbené produkty

Vrut se zápustnou hlavou 4x70mm, Zn bílý, křížová drážka, částečný závit Vrut se zápustnou hlavou 4x70mm, Zn bílý, křížová drážka, částečný závit
1,08 Kč bez DPH (1,08 Kč/kus (ks) bez DPH)
Vrut 6x80mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn Vrut 6x80mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn
Původní cena byla: 1,24 Kč.Aktuální cena je: 0,87 Kč. bez DPH (0,87 Kč/ks bez DPH)
Vrut 3,5x15mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn Vrut 3,5x15mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn
Původní cena byla: 0,14 Kč.Aktuální cena je: 0,09 Kč. bez DPH (0,09 Kč/ks bez DPH)
CS 08220 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x220 (50 ks) CS 08220 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x220 (50 ks)
332,07 Kč bez DPH (6,64 Kč/ks bez DPH)
Vrut 4x35mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn Vrut 4x35mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn
0,32 Kč bez DPH (0,32 Kč/ks bez DPH)
CS 08240 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x240 (50 ks) CS 08240 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x240 (50 ks)
364,90 Kč bez DPH (7,30 Kč/ks bez DPH)
CS 40040 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x40 (200 ks) CS 40040 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x40 (200 ks)
70,00 Kč bez DPH (0,35 Kč/ks bez DPH)
CS 05045 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5x45 (200 ks) CS 05045 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5x45 (200 ks)
100,76 Kč bez DPH (0,50 Kč/ks bez DPH)
CS 08280 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x280 (50 ks) CS 08280 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x280 (50 ks)
425,12 Kč bez DPH (8,50 Kč/ks bez DPH)
Vrut 3,5x50mm se zápustnou hlavou, PZ, žlutý Zn Vrut 3,5x50mm se zápustnou hlavou, PZ, žlutý Zn
0,39 Kč bez DPH (0,39 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme