Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Vrut 3,5x10mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn

Sleva!

Vrut 3,5x10mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn

Původní cena byla: 0,15 Kč.Aktuální cena je: 0,10 Kč. bez DPH (0,10 Kč/ks bez DPH)

Nejnižší maloobchodní cena před slevou za posledních 30 dní: 0,15 Kč

> 100 ks skladem

0,12 Kč vč. DPH

Zápustná hlava vrutu je ideálním řešením pro zapuštění vrutů do materiálů, aby se hlava vrutu snadno přizpůsobila povrchu. Vruty se zápustnou hlavou jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Jsou snadno a rychle instalovatelné a mají široké využití při montáži různých typů materiálů.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Doplňkový sortiment

Popis

Zápustná hlava vrutu je ideálním řešením pro zapuštění vrutů do materiálů, aby se hlava vrutu snadno přizpůsobila povrchu. Vruty se zápustnou hlavou jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Jsou snadno a rychle instalovatelné a mají široké využití při montáži různých typů materiálů.
Měrná jednotka: ks

Materiál: Ocel
Povrchová úprava: Zinkováno
Drážka: PZ

Celé balení obsahuje: 1 ks

Materiál: Ocel

Povrchová úprava: Zinkováno

Drážka: PZ

Výrobce

Marcopol Sp. z o.o. Producent śrub, ul. Oliwska 100, 80-209 Chwaszczyno, Poland, export@marcopol.pl


Další oblíbené produkty

CS 08180 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x180 (50 ks) CS 08180 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x180 (50 ks)
275,55 Kč bez DPH (5,51 Kč/ks bez DPH)
Vrut se zápustnou hlavou 3x12mm, zinek bílý Vrut se zápustnou hlavou 3x12mm, zinek bílý
Původní cena byla: 0,15 Kč.Aktuální cena je: 0,10 Kč. bez DPH (0,10 Kč/ks bez DPH)
Vrut 3,5x13mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn Vrut 3,5x13mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn
Původní cena byla: 0,15 Kč.Aktuální cena je: 0,10 Kč. bez DPH (0,10 Kč/ks bez DPH)
Vrut 3x10mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn Vrut 3x10mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn
0,17 Kč bez DPH (0,17 Kč/ks bez DPH)
Vrut 3x20mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn Vrut 3x20mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn
Původní cena byla: 0,13 Kč.Aktuální cena je: 0,09 Kč. bez DPH (0,09 Kč/ks bez DPH)
Vrut 3x10mm se zápustnou hlavou, PZ, žlutý Zn Vrut 3x10mm se zápustnou hlavou, PZ, žlutý Zn
0,09 Kč bez DPH (0,09 Kč/ks bez DPH)
CS 08220 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x220 (50 ks) CS 08220 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x220 (50 ks)
332,07 Kč bez DPH (6,64 Kč/ks bez DPH)
CS 06100 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x100 (100 ks) CS 06100 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x100 (100 ks)
157,46 Kč bez DPH (1,57 Kč/ks bez DPH)
CS 06200 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x200 (100 ks) CS 06200 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x200 (100 ks)
417,70 Kč bez DPH (4,18 Kč/ks bez DPH)
CS 05080 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5x80 (200 ks) CS 05080 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5x80 (200 ks)
160,96 Kč bez DPH (0,80 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme