SIT® náhon (= AW náhon od firmy Würth) – Perfektní přenos síly – Vysoká životnost bitu SIT® – Nepoškozuje hlavu šroubu/pozinkování – Výrazně zlepšuje pracovní komfort; kónický náhon vede k centrování vrutu (bez vrávorání) a ten zůstává zasunut v bitu. Bity je možné principiálně použít také tehdy, když není k dispozici bit SIT®, avšak pominou výše uvedené výhody. Potřebujete pouze jednu velikost bitu pro čtyři průměry vrutů. Vyfrézované drážky a kapsy na spodní hraně hlavy jsou optimální pro dosažení dokonalého zapuštění a minima špon na povrchu (pro kování používejte vruty s frézovacími kapsami). Tento vrut se pyšní patentovanou přední závitovou oblastí, frézovacím dříkem a v neposlední řadě špičkou se zářezem. Jedná se o certifikovaný produkt pro vaši bezpečnost. Nabízí Vám vysoký výkon od špičky až po hlavu.
VELOX® SIT, pozinkovaný, dílčí závit 3,5×50 / 30 (500 ks)
EAN: 8425586479385
Původní cena byla: 414,62 Kč.353,19 KčAktuální cena je: 353,19 Kč. bez DPH (0,71 Kč/ks bez DPH)
Nejnižší maloobchodní cena před slevou za posledních 30 dní: 414,62 Kč
Předpokládané naskladnění 2-3 týdny od objednání. Pro ověření dostupnosti nás kontaktujte na eshop@kentingtrade.cz nebo tel.: 702 145 048.
< 100 ks skladem
427,36 Kč vč. DPH
SIT® náhon (= AW náhon od firmy Würth) – Perfektní přenos síly – Vysoká životnost bitu SIT® – Nepoškozuje hlavu šroubu/pozinkování – Výrazně zlepšuje pracovní komfort; kónický náhon vede k centrování vrutu (bez vrávorání) a ten zůstává zasunut v bitu. Bity je možné principiálně použít také tehdy, když není k dispozici bit SIT®, avšak pominou […]
Vysvětlení symbolů
Přehled symbolůVýkresy:
vykres VeloxTechnický list:
Žlutě vyznačené produkty v technickém listu máme skladem. Zboží, které vyznačené není a měli byste o něj zájem Vám rádi objednáme po zaslání mailu na eshop@kentingtrade.cz.
technicky_list-VELOX.pdfDoplňkový sortiment
-
Sleva!

IRWIN Bity a hlavice PRO sada 40 ks S-Tough Case
543,23 Kč vč. DPH
Původní cena byla: 644,14 Kč.448,95 KčAktuální cena je: 448,95 Kč. bez DPH Do košíku -
Sleva!

IRWiN IMPACT Adaptér1/4″- flex. 350 mm – pravoúhlý
1234,61 Kč vč. DPH
Původní cena byla: 1463,96 Kč.1020,34 KčAktuální cena je: 1020,34 Kč. bez DPH Do košíku -

Víceúčelová hmoždinka MZ bez lemu MZ 6 (100 ks)
200,68 Kč vč. DPH
165,85 Kč bez DPH (1,66 Kč/ks bez DPH) Do košíku -
Sleva!

Víceúčelová hmoždinka MZK s lemem MZK 6-41 (100 ks)
182,35 Kč vč. DPH
Původní cena byla: 176,90 Kč.150,70 KčAktuální cena je: 150,70 Kč. bez DPH (1,51 Kč/ks bez DPH) Do košíku
Popis
Parametry
Ø šroubu: 3,5 mm
Délka šroubu: 50 mm
Délka závitu: 30 mm
Ø hlavy: 7 mm
Výška hlavy: 2 mm
Vhodné pro:
• Dřevo • Laminované dřevo/ dýhaVyužití pro:
• Dřevěné dveře • Dřevěná okna • Kování • Židle • Dřevěné rámy • Dřevěný nábytekDrážka: SIT
Velikost drážky: 20
Výrobce
CELO Befestigungssysteme GmbH, Industriestrasse 6, 86551 Aichach, Germany, info@celofixings.de
Další oblíbené produkty


