Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » CS 05045 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5×45 (200 ks)

CS 05045 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5×45 (200 ks)

EAN: 5907708161703

100,76 Kč bez DPH (0,50 Kč/ks bez DPH)

Předpokládaný termín naskladnění 2-3 týdny od objednání. Pro ověření dostupnosti nás kontaktujte na eshop@kentingtrade.cz nebo tel.: 702 145 048.

Dostupné na objednávku

121,92 Kč vč. DPH

Tesařské vruty určené pro spojování dřevěných konstrukčních prvků. Nevyžadují vrtání a plně nahrazují stavební hřebíky. Mají stahující účinek. Dodávají se v délkách do 400 mm a označení délky je umístěno na hlavě vrutu, což usnadňuje práci. Hluboké pouzdro TORX umožňuje lepší přenos pro dřevostavby a tesařské konstrukce, rámové kontrukce, halové konstrukce atd.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_CS.pdf

ETA:

ETA_CS_CT.pdf

Prohlášení o vlastnostech:

Prohlaseni-o-vlastnostech_310504.pdf

Doplňkový sortiment

Popis

Tesařské vruty určené pro spojování dřevěných konstrukčních prvků. Nevyžadují vrtání a plně nahrazují stavební hřebíky. Mají stahující účinek. Dodávají se v délkách do 400 mm a označení délky je umístěno na hlavě vrutu, což usnadňuje práci. Hluboké pouzdro TORX umožňuje lepší přenos pro dřevostavby a tesařské konstrukce, rámové kontrukce, halové konstrukce atd.

Celé balení obsahuje: 200 ks

Materiál: Kalená uhlíková ocel

Povrchová úprava: Galvanický zinek žlutý

Drážka: TX

Velikost drážky: 25

Výrobce

DOMAX Česko s.r.o., Staroměstská 534, 739 61 Třinec, Staré Město, Česká republika, obchod@domax.cz


Další oblíbené produkty

Plastová obdélníková průchodka 152x61mm – bílá (10 ks) Plastová obdélníková průchodka 152x61mm – bílá (10 ks)
1104,68 Kč bez DPH (110,47 Kč/ks bez DPH)
Vrut se zápustnou hlavou 3,5x16mm, černý Vrut se zápustnou hlavou 3,5x16mm, černý
0,31 Kč bez DPH (0,31 Kč/ks bez DPH)
Vrut 3,5x16mm se zápustnou hlavou, PZ, Žlutý Zn Vrut 3,5x16mm se zápustnou hlavou, PZ, Žlutý Zn
0,24 Kč bez DPH (0,24 Kč/ks bez DPH)
Vrut 3x10mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn Vrut 3x10mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn
0,17 Kč bez DPH (0,17 Kč/ks bez DPH)
CS 05070 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5x70 (200 ks) CS 05070 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5x70 (200 ks)
143,58 Kč bez DPH (0,72 Kč/ks bez DPH)
Vrut 3x20mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn Vrut 3x20mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn
Původní cena byla: 0,13 Kč.Aktuální cena je: 0,09 Kč. bez DPH (0,09 Kč/ks bez DPH)
CS 08280 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x280 (50 ks) CS 08280 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x280 (50 ks)
425,12 Kč bez DPH (8,50 Kč/ks bez DPH)
MHD 130 uchycení houpačky typ D M12*130 mm (10 ks) MHD 130 uchycení houpačky typ D M12*130 mm (10 ks)
1183,61 Kč bez DPH (118,36 Kč/ks bez DPH)
PSW 90 (90*130*8) Patka sloupku 90 zapuštěná PSW 90 (90*130*8) Patka sloupku 90 zapuštěná
126,13 Kč bez DPH (126,13 Kč/ks bez DPH)
Nylonová příchytka pro ploché kabely TPLC 9x25 (100 ks) Nylonová příchytka pro ploché kabely TPLC 9x25 (100 ks)
757,37 Kč bez DPH (7,57 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme