Domů » Obchod » Kotevní technika » Svorka nosníku s nastavovacím šroubem PMV M12 (10 ks)

  • Vyrobeno v Německu
  • UL

Svorka nosníku s nastavovacím šroubem PMV M12 (10 ks)

1185,81 Kč bez DPH (118,58 Kč/ks bez DPH)

Předpokládané naskladnění 2-3 týdny od objednání. Pro ověření dostupnosti nás kontaktujte na eshop@kentingtrade.cz nebo tel.: 702 145 048.

Dostupné na objednávku

1434,83 Kč vč. DPH

Uzavírací šroub PMV je certifikovaný těžký závěs určený k upevnění závitových tyčí na nosníky s límcem tloušťky až 26 mm. Díky uchycení PMV na nosník ušetříte čas, protože svorka, šestiboký šroub a pojistná matka jsou předem sestaveny. Instalace uzavíracího šroubu PMV probíhá rychle a jednoduše bez potřeby vrtání nebo svařování – stačí pouze utažení šroubu. […]

Popis

Uzavírací šroub PMV je certifikovaný těžký závěs určený k upevnění závitových tyčí na nosníky s límcem tloušťky až 26 mm. Díky uchycení PMV na nosník ušetříte čas, protože svorka, šestiboký šroub a pojistná matka jsou předem sestaveny. Instalace uzavíracího šroubu PMV probíhá rychle a jednoduše bez potřeby vrtání nebo svařování – stačí pouze utažení šroubu. Kromě toho lze pro další úsporu času šestiboký šroub a pojistnou matku utáhnout stejným klíčem.
Uzavírací šroubový uchycovač na nosník PMV je ideálním řešením pro montáž s vysokou zátěží, s hodnotami zatížení ověřenými nezávislými institucemi. Toto ho činí vhodným pro zavěšení
závitových tyčí, topení, ventilačních systémů, potrubí a sanitárních instalací, hasicích systémů, ocelových konstrukcí a dalších.
Nosník PMV získal certifikaci Underwriters Laboratories (UL) pro bezpečnostní výrobky, je schválen FM, certifikace uznávaná hlavními regulačními autoritami světa, splňuje směrnice VdS a je schválen CNBOP v oblasti požární ochrany.

Celé balení obsahuje: 10 ks

Parametry
Délka: 58 mm
Vnitřní závit: M12
Šířka: 32 mm
Výška: 54 mm
Tloušťka příruby: < 26 mm
Min. Délka příruby: 32 mm
Průměr šroubu: M10

Výrobce

CELO Befestigungssysteme GmbH, Industriestrasse 6, 86551 Aichach, Germany, info@celofixings.de


Další oblíbené produkty

Kabelové ramínko WDC (50 ks) Kabelové ramínko WDC (50 ks)
1486,18 Kč bez DPH (29,72 Kč/ks bez DPH)
Nastřelovací plastová příchytka na trubky UT 25 (100 ks) Nastřelovací plastová příchytka na trubky UT 25 (100 ks)
954,54 Kč bez DPH (9,55 Kč/ks bez DPH)
Svorka CC pro potrubí a kabely 4,0-7,5, Ø8-9 (100 ks) Svorka CC pro potrubí a kabely 4,0-7,5, Ø8-9 (100 ks)
538,08 Kč bez DPH (5,38 Kč/ks bez DPH)
Plastová obdélníková průchodka 152x61mm – bílá (10 ks) Plastová obdélníková průchodka 152x61mm – bílá (10 ks)
1104,68 Kč bez DPH (110,47 Kč/ks bez DPH)
Plastová svorka na trubky FP 25 (100 ks) Plastová svorka na trubky FP 25 (100 ks)
587,84 Kč bez DPH (5,88 Kč/ks bez DPH)
Nylonová svorka pro více průměrů trubek Abranyl ABT 25/32 (50 ks) - černá Nylonová svorka pro více průměrů trubek Abranyl ABT 25/32 (50 ks) - černá
779,48 Kč bez DPH (15,59 Kč/ks bez DPH)
Nylonová svorka pro více průměrů trubek Abranyl ABT 35/42 (25 ks) - bílá Nylonová svorka pro více průměrů trubek Abranyl ABT 35/42 (25 ks) - bílá
626,54 Kč bez DPH (25,06 Kč/ks bez DPH)
Nosníková svorka CVA pro závitové tyče 15,0-20 M8 (50 ks) Nosníková svorka CVA pro závitové tyče 15,0-20 M8 (50 ks)
2991,24 Kč bez DPH (59,82 Kč/ks bez DPH)
XHA kalibrované prémiové hřeby 17 mm (800 ks) + plynový zásobník pro FORCE ONE XHA kalibrované prémiové hřeby 17 mm (800 ks) + plynový zásobník pro FORCE ONE
5646,19 Kč bez DPH
Svorka nosníku s nastavovacím šroubem PMV M10 (20 ks) Svorka nosníku s nastavovacím šroubem PMV M10 (20 ks)
1278,13 Kč bez DPH (63,91 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme