Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Podložky a závěsy » Závěsy » ZP 600 d 13 Závěs pásový 600×35/4,0 d 13 mm (10 ks)

ZP 600 d 13 Závěs pásový 600×35/4,0 d 13 mm (10 ks)

EAN: 5907708131201

909,97 Kč bez DPH (91,00 Kč/ks bez DPH)

Předpokládaný termín naskladnění 2-3 týdny od objednání. Pro ověření dostupnosti nás kontaktujte na eshop@kentingtrade.cz nebo tel.: 702 145 048.

Dostupné na objednávku

1101,06 Kč vč. DPH

Silný a odolný pásový závěs, ideální pro montáž bran, branek nebo dveří. Vyžaduje použití držáku čepu, na který je závěs umístěn s namontovaným prvkem konstrukce. Připevnění: Vruty do dřeva Ø6, vratové šrouby M6, M8.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_ZP.pdf

Doplňkový sortiment

Popis

Silný a odolný pásový závěs, ideální pro montáž bran, branek nebo dveří. Vyžaduje použití držáku čepu, na který je závěs umístěn s namontovaným prvkem konstrukce.
Připevnění: Vruty do dřeva Ø6, vratové šrouby M6, M8.

Celé balení obsahuje: 10 ks

Materiál: S235

Povrchová úprava: Galvanický zinek žlutý

Výrobce

DOMAX Česko s.r.o., Staroměstská 534, 739 61 Třinec, Staré Město, Česká republika, obchod@domax.cz


Další oblíbené produkty

X92 Polonaložený závěs, s tlumením, k naražení, průměr 10x10 mm, poniklováno (200 ks) X92 Polonaložený závěs, s tlumením, k naražení, průměr 10x10 mm, poniklováno (200 ks)
6864,00 Kč bez DPH (34,32 Kč/ks bez DPH)
Z 100 b Závěs stavební 100x35x1,5 mm (10 ks) Z 100 b Závěs stavební 100x35x1,5 mm (10 ks)
117,59 Kč bez DPH (11,76 Kč/ks bez DPH)
ZS 70 Závěs splétaný 70x1,0 mm (50 ks) ZS 70 Závěs splétaný 70x1,0 mm (50 ks)
521,24 Kč bez DPH (10,42 Kč/ks bez DPH)
X92 Naložený závěs, s tlumením, k naražení, průměr 10x10 mm, poniklovaný (200 ks) X92 Naložený závěs, s tlumením, k naražení, průměr 10x10 mm, poniklovaný (200 ks)
6864,00 Kč bez DPH (34,32 Kč/ks bez DPH)
X91N Vložený závěs bez pružiny, k přišroubování, titan (200 ks) X91N Vložený závěs bez pružiny, k přišroubování, titan (200 ks)
5469,75 Kč bez DPH (27,35 Kč/ks bez DPH)
Sada 10 závěsů X91 90° s tlumením  a podložkami k přišroubování, H0, poniklováno Sada 10 závěsů X91 90° s tlumením a podložkami k přišroubování, H0, poniklováno
774,88 Kč bez DPH
Vložený závěs X91N, 165° stupňů, k přišroubování, poniklovaný (100 ks) Vložený závěs X91N, 165° stupňů, k přišroubování, poniklovaný (100 ks)
7346,63 Kč bez DPH (73,47 Kč/ks bez DPH)
Z 135 Závěs stavební 135x120x2,5 mm (10 ks) Z 135 Závěs stavební 135x120x2,5 mm (10 ks)
673,22 Kč bez DPH (67,32 Kč/ks bez DPH)
Sada 20 polonaložených závěsů X91 s tlumením, s přišroubovatelnými podložkami, H0, nikl Sada 20 polonaložených závěsů X91 s tlumením, s přišroubovatelnými podložkami, H0, nikl
1162,59 Kč bez DPH
Z 150 c Závěs stavební 150x45x1,5 mm (10 ks) Z 150 c Závěs stavební 150x45x1,5 mm (10 ks)
239,73 Kč bez DPH (23,97 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme