Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Podložky a závěsy » Závěsy » X91 45° závěs s tlumením, k přišroubování, titan (200 ks)

X91 45° závěs s tlumením, k přišroubování, titan (200 ks)

EAN: 8432393314457

14049,75 Kč bez DPH (70,25 Kč/ks bez DPH)

Předpokládané naskladnění 14 pracovních dnů od objednání.

Dostupné na objednávku

17000,20 Kč vč. DPH

45° závěs X91 je určen pro nábytek umístěný v rohu. Je vyroben z oceli s niklovaným povrchem a je vybaven tlumícím pístem, který zabraňuje náhlému otevírání a zavírání dveří. Má excentrické nastavení hloubky a třírozměrné nastavení pro vyšší přesnost. Musí být instalován na dveře s minimální tloušťkou 14 mm a maximální tloušťkou 24 mm. Má […]

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_1040607.pdf

Doplňkový sortiment

Popis

45° závěs X91 je určen pro nábytek umístěný v rohu. Je vyroben z oceli s niklovaným povrchem a je vybaven tlumícím pístem, který zabraňuje náhlému otevírání a zavírání dveří. Má excentrické nastavení hloubky a třírozměrné nastavení pro vyšší přesnost. Musí být instalován na dveře s minimální tloušťkou 14 mm a maximální tloušťkou 24 mm. Má otevírací úhel 105°, průměr misky Ø 35 mm a rozmezí vrtání misky D = 3 ~ 7 mm.

Celé balení obsahuje: 200 ks

Materiál: Ocel

Povrchová úprava: Titan

Výrobce

Emuca S.R.L., Via Messico, 80 35127 PADOVA PD, Italy, emuca@emuca.com


Další oblíbené produkty

ZF 140 Závěs francouzský 140x33x2,5 mm (10 ks) ZF 140 Závěs francouzský 140x33x2,5 mm (10 ks)
299,23 Kč bez DPH (29,92 Kč/ks bez DPH)
Sada 20 naložených závěsů X91N s podložkami s eurošrouby, H0, titan Sada 20 naložených závěsů X91N s podložkami s eurošrouby, H0, titan
789,90 Kč bez DPH
ZP 600 d 13 Závěs pásový 600x35/4,0 d 13 mm (10 ks) ZP 600 d 13 Závěs pásový 600x35/4,0 d 13 mm (10 ks)
909,97 Kč bez DPH (91,00 Kč/ks bez DPH)
X91N Naložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks) X91N Naložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks)
4397,25 Kč bez DPH (21,99 Kč/ks bez DPH)
Polonaložený závěs 165° X91N, k přišroubování, poniklovaný (100 ks) Polonaložený závěs 165° X91N, k přišroubování, poniklovaný (100 ks)
7346,63 Kč bez DPH (73,47 Kč/ks bez DPH)
ZF 300 Závěs francouzský 300x38x2,5 mm (10 ks) ZF 300 Závěs francouzský 300x38x2,5 mm (10 ks)
507,72 Kč bez DPH (50,77 Kč/ks bez DPH)
X91 Závěs 90° s tlumením, k přišroubování, titan (200 ks) X91 Závěs 90° s tlumením, k přišroubování, titan (200 ks)
14049,75 Kč bez DPH (70,25 Kč/ks bez DPH)
X91N Naložený závěs 165°, k přišroubování, ocel, poniklovaný (100 ks) X91N Naložený závěs 165°, k přišroubování, ocel, poniklovaný (100 ks)
6917,63 Kč bez DPH (69,18 Kč/ks bez DPH)
Z 300 Závěs stavební 300x45x1,5 mm (10 ks) Z 300 Závěs stavební 300x45x1,5 mm (10 ks)
366,27 Kč bez DPH (36,63 Kč/ks bez DPH)
X91N Naložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks) X91N Naložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks)
4397,25 Kč bez DPH (21,99 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme