Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Vruty » Zápustná hlava » Vrut 3x16mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn

Vrut 3x16mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn

0,17 Kč bez DPH (0,17 Kč/ks bez DPH)

> 100 ks skladem

0,21 Kč vč. DPH

Zápustná hlava vrutu je ideálním řešením pro zapuštění vrutů do materiálů, aby se hlava vrutu snadno přizpůsobila povrchu. Vruty se zápustnou hlavou jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Jsou snadno a rychle instalovatelné a mají široké využití při montáži různých typů materiálů.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Popis

Zápustná hlava vrutu je ideálním řešením pro zapuštění vrutů do materiálů, aby se hlava vrutu snadno přizpůsobila povrchu. Vruty se zápustnou hlavou jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Jsou snadno a rychle instalovatelné a mají široké využití při montáži různých typů materiálů.
Měrná jednotka: ks

Materiál: Ocel
Povrchová úprava: Zinkováno
Drážka: PZ
Velikost drážky: PZ 1

Celé balení obsahuje: 1 ks

Materiál: Ocel

Povrchová úprava: Zinkováno

Drážka: PZ

Velikost drážky: 1

Výrobce

Marcopol Sp. z o.o. Producent śrub, ul. Oliwska 100, 80-209 Chwaszczyno, Poland, export@marcopol.pl


Další oblíbené produkty

CS 08300 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x300 (50 ks) CS 08300 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x300 (50 ks)
451,13 Kč bez DPH (9,02 Kč/ks bez DPH)
CS 40060 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x60 (200 ks) CS 40060 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x60 (200 ks)
94,30 Kč bez DPH (0,47 Kč/ks bez DPH)
Vrut se zápustnou hlavou 3,5x16mm, černý Vrut se zápustnou hlavou 3,5x16mm, černý
0,31 Kč bez DPH (0,31 Kč/ks bez DPH)
Vrut 3,5x16mm se zápustnou hlavou, PZ, Žlutý Zn Vrut 3,5x16mm se zápustnou hlavou, PZ, Žlutý Zn
0,24 Kč bez DPH (0,24 Kč/ks bez DPH)
CS 08080 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x80 (100 ks) CS 08080 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x80 (100 ks)
231,55 Kč bez DPH (2,32 Kč/ks bez DPH)
CS 40070 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x70 (200 ks) CS 40070 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x70 (200 ks)
103,46 Kč bez DPH (0,52 Kč/ks bez DPH)
Vrut 3,5x50mm se zápustnou hlavou, PZ, žlutý Zn Vrut 3,5x50mm se zápustnou hlavou, PZ, žlutý Zn
0,39 Kč bez DPH (0,39 Kč/ks bez DPH)
Vrut 3x20mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn Vrut 3x20mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn
Původní cena byla: 0,13 Kč.Aktuální cena je: 0,09 Kč. bez DPH (0,09 Kč/ks bez DPH)
Vrut 4x20mm se zápustnou hlavou, PZ, Žlutý Zn Vrut 4x20mm se zápustnou hlavou, PZ, Žlutý Zn
0,26 Kč bez DPH (0,26 Kč/ks bez DPH)
Vrut 3,5x10mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn Vrut 3,5x10mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn
Původní cena byla: 0,15 Kč.Aktuální cena je: 0,10 Kč. bez DPH (0,10 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme