Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Vrut 3,5x16mm se zápustnou hlavou, PZ, Žlutý Zn

Vrut 3,5x16mm se zápustnou hlavou, PZ, Žlutý Zn

0,24 Kč bez DPH (0,24 Kč/ks bez DPH)

> 100 ks skladem

0,29 Kč vč. DPH

Zápustná hlava vrutu je ideálním řešením pro zapuštění vrutů do materiálů, aby se hlava vrutu snadno přizpůsobila povrchu. Vruty se zápustnou hlavou jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Jsou snadno a rychle instalovatelné a mají široké využití při montáži různých typů materiálů.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Popis

Zápustná hlava vrutu je ideálním řešením pro zapuštění vrutů do materiálů, aby se hlava vrutu snadno přizpůsobila povrchu. Vruty se zápustnou hlavou jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Jsou snadno a rychle instalovatelné a mají široké využití při montáži různých typů materiálů.
Měrná jednotka: ks

Materiál: Ocel
Povrchová úprava: Zinkováno
Drážka: PZ
Velikost drážky: PZ 2

Celé balení obsahuje: 1 ks

Materiál: Ocel

Povrchová úprava: Zinkováno

Drážka: PZ

Velikost drážky: 2

Výrobce

Marcopol Sp. z o.o. Producent śrub, ul. Oliwska 100, 80-209 Chwaszczyno, Poland, export@marcopol.pl


Další oblíbené produkty

CS 08120 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x120 (50 ks) CS 08120 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x120 (50 ks)
186,12 Kč bez DPH (3,72 Kč/ks bez DPH)
CS 05045 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5x45 (200 ks) CS 05045 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5x45 (200 ks)
100,76 Kč bez DPH (0,50 Kč/ks bez DPH)
Vrut 4x25mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn Vrut 4x25mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn
0,28 Kč bez DPH (0,28 Kč/ks bez DPH)
Vrut se zápustnou hlavou 3,5x35mm, černý Vrut se zápustnou hlavou 3,5x35mm, černý
Původní cena byla: 0,24 Kč.Aktuální cena je: 0,16 Kč. bez DPH (0,16 Kč/ks bez DPH)
Vrut 3x10mm se zápustnou hlavou, PZ, žlutý Zn Vrut 3x10mm se zápustnou hlavou, PZ, žlutý Zn
0,09 Kč bez DPH (0,09 Kč/ks bez DPH)
Vrut se zápustnou hlavou 3x12mm, zinek žlutý Vrut se zápustnou hlavou 3x12mm, zinek žlutý
Původní cena byla: 0,09 Kč.Aktuální cena je: 0,06 Kč. bez DPH (0,06 Kč/ks bez DPH)
Vrut 3x15mm se zápustnou hlavou, žlutý Zn Vrut 3x15mm se zápustnou hlavou, žlutý Zn
0,16 Kč bez DPH (0,16 Kč/ks bez DPH)
Vrut 3,5x45  se zápustnou hlavou, PZ, žlutý Zn Vrut 3,5x45 se zápustnou hlavou, PZ, žlutý Zn
0,28 Kč bez DPH (0,28 Kč/ks bez DPH)
Vrut 3x20mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn Vrut 3x20mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn
Původní cena byla: 0,13 Kč.Aktuální cena je: 0,09 Kč. bez DPH (0,09 Kč/ks bez DPH)
CS 08300 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x300 (50 ks) CS 08300 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x300 (50 ks)
451,13 Kč bez DPH (9,02 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme