Domů » Obchod » Kotevní technika » FORCE ONE se zásobníkem pro 20 hřebů

  • 36kg
  • 100
  • 105

FORCE ONE se zásobníkem pro 20 hřebů

36751,58 Kč bez DPH (36 751,58 Kč/ks bez DPH)

Předpokládané naskladnění 2-3 týdny od objednání. Pro ověření dostupnosti nás kontaktujte na eshop@kentingtrade.cz nebo tel.: 702 145 048.

Dostupné na objednávku

44469,41 Kč vč. DPH

Plynová hřebíkovačka FORCE ONE je nejlepší ve své třídě s rozsáhlým sortimentem příslušenství. Nejčastěji se využívá pro elektromontáže k upevnění různých lehkých elektrických instalací (kabelů, potrubí, kabelových kanálů, lamp a závěsů atd.). Využijete ji i v HVAC sektoru k upevnění chladících a topných trubek, větracích prostupů atd. V neposlední řadě ji využijete i na fasádách, […]

Technický list:

Žlutě vyznačené produkty v technickém listu máme zařazené na e-shopu. Zboží, které vyznačené není a měli byste o něj zájem Vám rádi objednáme po zaslání mailu na eshop@kentingtrade.cz.

Technicky-list_FORCEONE.pdf

Návod:

Navod-k-pouziti.pdf

ETA:

European-Technical-Assessment-ETA.pdf

Videonávod:

Popis

Plynová hřebíkovačka FORCE ONE je nejlepší ve své třídě s rozsáhlým sortimentem příslušenství. Nejčastěji se využívá pro elektromontáže k upevnění různých lehkých elektrických instalací (kabelů, potrubí, kabelových kanálů, lamp a závěsů atd.). Využijete ji i v HVAC sektoru k upevnění chladících a topných trubek, větracích prostupů atd. V neposlední řadě ji využijete i na fasádách, při výstavbě tunelů a dálnic k upevnění izolačních rohoží, vlhkost odpuzujících fólií, ochranných materiálů pro podlahové krytiny a fleecových textilií.
Sada obsahuje:
• 1 x Plynová hřebíkovačka FORCE ONE
• 1 x Bezpečnostní brýle
• 2 x Ušní špunty
• 2 x Baterie
• 1 x Nabíjecí adaptér
• 1 x Přenosný kufřík
• 1 x Nástroj pro čištění
• 1 x Návod

Celé balení obsahuje: 1 ks

Parametry
Výška 365 mm
Šířka 124 mm
Délka 334 mm
Váha 3.6 Kg (včetně baterie)
Velikost úložného prosotoru FORCE ONE 20: 20 + 2 hřeby*
Typ baterie: NiMH-baterie (výdrž baterie 4.500 hřebu)
Kapacita baterie: 6V DC, 1.5Ah
Spotřeba: (jmenovitý výkon) 8VA (10V 800mA)
Nabíječka: 100-240V AC. (50 nebo 60Hz)
Doba nabíjení max. 120 minut
Pracovní teplota -10ºC až +40°C

Využití pro:

Univerzální použití v různých základních stavebních materiálech, jako je ocel, beton, plné cihly a omezeně i do dřeva. Lze použít na podlahy, stěny a stropy.
Výrobce

CELO Befestigungssysteme GmbH, Industriestrasse 6, 86551 Aichach, Germany, info@celofixings.de


Další oblíbené produkty

Nylonová příchytka pro ploché kabely TPLC 9x25 (100 ks) Nylonová příchytka pro ploché kabely TPLC 9x25 (100 ks)
757,37 Kč bez DPH (7,57 Kč/ks bez DPH)
Šroub do betonu BTS 10-80/- (40 ks) Šroub do betonu BTS 10-80/- (40 ks)
1220,64 Kč bez DPH (30,52 Kč/ks bez DPH)
Z 60 Závěs stavební 60x55x2,5 mm (20 ks) Z 60 Závěs stavební 60x55x2,5 mm (20 ks)
413,83 Kč bez DPH (20,69 Kč/ks bez DPH)
X91N Naložený závěs 165°, k přišroubování, titan (100 ks) X91N Naložený závěs 165°, k přišroubování, titan (100 ks)
7829,25 Kč bez DPH (78,29 Kč/ks bez DPH)
Svorka nosníku s nastavovacím šroubem PMV M12 (10 ks) Svorka nosníku s nastavovacím šroubem PMV M12 (10 ks)
1185,81 Kč bez DPH (118,58 Kč/ks bez DPH)
Baterie pro plynovou hřebíkovačku FORCE ONE Baterie pro plynovou hřebíkovačku FORCE ONE
3481,19 Kč bez DPH (3 481,19 Kč/ks bez DPH)
CS 05045 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5x45 (200 ks) CS 05045 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5x45 (200 ks)
100,76 Kč bez DPH (0,50 Kč/ks bez DPH)
Závitový stropní závěs ATVS 8 (50 ks) Závitový stropní závěs ATVS 8 (50 ks)
1057,74 Kč bez DPH (21,15 Kč/ks bez DPH)
Kulatá průchodka Ø60mm – šedá (100 ks) Kulatá průchodka Ø60mm – šedá (100 ks)
965,25 Kč bez DPH (9,65 Kč/ks bez DPH)
Kabelová svorka NCC 16 (50 ks) Kabelová svorka NCC 16 (50 ks)
1486,18 Kč bez DPH (29,72 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme