Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Úhelníky a plechy » Spojovací úhelníky » KW4 – úhelník úzký 75x75x17x2,0 mm (20 ks)

KW4 – úhelník úzký 75x75x17x2,0 mm (20 ks)

EAN: 5907708121530

182,18 Kč bez DPH (9,11 Kč/ks bez DPH)

Předpokládaný termín naskladnění 2-3 týdny od objednání. Pro ověření dostupnosti nás kontaktujte na eshop@kentingtrade.cz nebo tel.: 702 145 048.

Dostupné na objednávku

220,44 Kč vč. DPH

Úhelník určen pro drobné truhlářské a nábytkářské práce. Díky jeho šířce ho lze připevnit k úzkým bokům prken a desek. Materiál: DC01 + galvanický zinek. Připevnění: Tesařské hřebíky Ø 4; vruty do dřeva Ø4, Ø5; šrouby M5, kotvy do betonu M5.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_KW4.pdf

ETA:

ETA.pdf

Prohlášení o vlastnostech:

Prohlaseni-o-vlastnostech_KW4.pdf

Doplňkový sortiment

Popis

Úhelník určen pro drobné truhlářské a nábytkářské práce. Díky jeho šířce ho lze připevnit k úzkým bokům prken a desek. Materiál: DC01 + galvanický zinek. Připevnění: Tesařské hřebíky Ø 4; vruty do dřeva Ø4, Ø5; šrouby M5, kotvy do betonu M5.

Celé balení obsahuje: 20 ks

Materiál: DC01

Povrchová úprava: Galvanický zinek žlutý

Výrobce

DOMAX Česko s.r.o., Staroměstská 534, 739 61 Třinec, Staré Město, Česká republika, obchod@domax.cz


Další oblíbené produkty

KP2 - úhelník s prolisem 105x105x90x2,5 mm (20 ks) KP2 - úhelník s prolisem 105x105x90x2,5 mm (20 ks)
659,10 Kč bez DPH (32,96 Kč/ks bez DPH)
KSO 3 - úhelník široký (zinkovaný) 60x60x60x2,0 mm (20 ks) KSO 3 - úhelník široký (zinkovaný) 60x60x60x2,0 mm (20 ks)
369,27 Kč bez DPH (18,46 Kč/ks bez DPH)
Spojovací úhelník-40 (43x43x15mm) Spojovací úhelník-40 (43x43x15mm)
Původní cena byla: 6,22 Kč.Aktuální cena je: 4,34 Kč. bez DPH (4,34 Kč/ks bez DPH)
KM8 - úhelník montážní 80x80x60x2,0 mm (20 ks) KM8 - úhelník montážní 80x80x60x2,0 mm (20 ks)
292,71 Kč bez DPH (14,64 Kč/ks bez DPH)
KW7 - úhelník úzký 150x150x25x5,0 mm (20 ks) KW7 - úhelník úzký 150x150x25x5,0 mm (20 ks)
856,15 Kč bez DPH (42,81 Kč/ks bez DPH)
KRD 2 - Dvoustranný stavitelný montážní úhelník 70x55x30x2,0 mm (20 ks) KRD 2 - Dvoustranný stavitelný montážní úhelník 70x55x30x2,0 mm (20 ks)
157,17 Kč bez DPH (7,86 Kč/ks bez DPH)
Ocelový úhelník s prolisy alfa (40x32mm) Ocelový úhelník s prolisy alfa (40x32mm)
10,62 Kč bez DPH (10,62 Kč/ks bez DPH)
KM5 - úhelník montážní 60x60x80x2,0 mm (20 ks) KM5 - úhelník montážní 60x60x80x2,0 mm (20 ks)
284,93 Kč bez DPH (14,25 Kč/ks bez DPH)
KRD 1 - Dvoustranný stavitelný montážní úhelník 50x55x30x2,0 mm (20 ks) KRD 1 - Dvoustranný stavitelný montážní úhelník 50x55x30x2,0 mm (20 ks)
119,99 Kč bez DPH (6,00 Kč/ks bez DPH)
KRD 3 - úhelník stavitelný 80x55x30x2,0 mm (20 ks) KRD 3 - úhelník stavitelný 80x55x30x2,0 mm (20 ks)
184,21 Kč bez DPH (9,21 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme