Úhelník 20x20x16mm

1,70 Kč bez DPH (1,70 Kč/ks bez DPH)

> 100 ks skladem

2,06 Kč vč. DPH

Úhelníky jsou kovové profily ve tvaru "L", které jsou vhodné pro mnoho různých konstrukčních a montážních aplikací. jsou dostupné v různých velikostech. Jsou ideální pro použití při montáži polic, regálů, nábytku, stojanů a mnoha dalších.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Doplňkový sortiment

Popis

Úhelníky jsou kovové profily ve tvaru “L”, které jsou vhodné pro mnoho různých konstrukčních a montážních aplikací. Jsou dostupné v různých velikostech. Ideální pro použití při montáži polic, regálů, nábytku, stojanů a mnoha dalších.
Měrná jednotka: ks

Norma: ISO 2768-1 třída m
Materiál: Ocel
Povrchová úprava: Zinkováno

Celé balení obsahuje: 1 ks

Norma: ISO 2768-1 třída m

Materiál: Ocel

Povrchová úprava: Zinkováno

Výrobce

HT BENDIX A/S, Rønnevej 4, 7400 Herning, Denmark, ht@ht-bendix.dk


Další oblíbené produkty

KL5 - úhelník spojovací 105x105x90x2,5 mm (20 ks) KL5 - úhelník spojovací 105x105x90x2,5 mm (20 ks)
663,83 Kč bez DPH (33,19 Kč/ks bez DPH)
Spojovací úhelník 35x25x15mm Spojovací úhelník 35x25x15mm
4,20 Kč bez DPH (4,20 Kč/ks bez DPH)
Úhelník bílý s čepem, 26x25x20,5mm Úhelník bílý s čepem, 26x25x20,5mm
Původní cena byla: 5,00 Kč.Aktuální cena je: 3,74 Kč. bez DPH (3,74 Kč/kus (ks) bez DPH)
NA 100 Rohovník 100x100x15x2,0 mm (10 ks) NA 100 Rohovník 100x100x15x2,0 mm (10 ks)
73,85 Kč bez DPH (7,39 Kč/ks bez DPH)
KL6 - úhelník spojovací 102x102x35x2,5 mm (20 ks) KL6 - úhelník spojovací 102x102x35x2,5 mm (20 ks)
289,67 Kč bez DPH (14,48 Kč/ks bez DPH)
KSO 2 - úhelník široký (zinkovaný) 40x40x40x1,5 mm (50 ks) KSO 2 - úhelník široký (zinkovaný) 40x40x40x1,5 mm (50 ks)
352,37 Kč bez DPH (7,05 Kč/ks bez DPH)
KM13 - úhelník montážní 100x100x100x2,0 mm (20 ks) KM13 - úhelník montážní 100x100x100x2,0 mm (20 ks)
589,13 Kč bez DPH (29,46 Kč/ks bez DPH)
Spojovací úhelník (60x44x30mm) Spojovací úhelník (60x44x30mm)
Původní cena byla: 18,45 Kč.Aktuální cena je: 12,86 Kč. bez DPH (12,86 Kč/ks bez DPH)
KM8 - úhelník montážní 80x80x60x2,0 mm (20 ks) KM8 - úhelník montážní 80x80x60x2,0 mm (20 ks)
292,71 Kč bez DPH (14,64 Kč/ks bez DPH)
Spojovací úhelník-40 (43x43x15mm) Spojovací úhelník-40 (43x43x15mm)
Původní cena byla: 6,22 Kč.Aktuální cena je: 4,34 Kč. bez DPH (4,34 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme