Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Úhelníky a plechy » Spojovací úhelníky » KW1 – úhelník úzký 25x25x17x1,5 mm (50 ks)

KW1 – úhelník úzký 25x25x17x1,5 mm (50 ks)

EAN: 5907708142092

110,70 Kč bez DPH (2,21 Kč/ks bez DPH)

Předpokládaný termín naskladnění 2-3 týdny od objednání. Pro ověření dostupnosti nás kontaktujte na eshop@kentingtrade.cz nebo tel.: 702 145 048.

Dostupné na objednávku

133,95 Kč vč. DPH

Úhelník určen pro drobné truhlářské a nábytkářské práce. Díky jeho šířce ho lze připevnit k úzkým bokům prken a desek. Materiál: DC01 + galvanický zinek. Připevnění: Tesařské hřebíky Ø 4; vruty do dřeva Ø4, Ø5; šrouby M5, kotvy do betonu M5.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_KW1.pdf

ETA:

ETA.pdf

Prohlášení o vlastnostech:

Prohlaseni-o-vlastnostech_KW1.pdf

Doplňkový sortiment

Popis

Úhelník určen pro drobné truhlářské a nábytkářské práce. Díky jeho šířce ho lze připevnit k úzkým bokům prken a desek. Materiál: DC01 + galvanický zinek. Připevnění: Tesařské hřebíky Ø 4; vruty do dřeva Ø4, Ø5; šrouby M5, kotvy do betonu M5.

Celé balení obsahuje: 50 ks

Materiál: DC01

Povrchová úprava: Galvanický zinek žlutý

Výrobce

DOMAX Česko s.r.o., Staroměstská 534, 739 61 Třinec, Staré Město, Česká republika, obchod@domax.cz


Další oblíbené produkty

KM18 - úhelník montážní 60x60x50x2,0 mm (20 ks) KM18 - úhelník montážní 60x60x50x2,0 mm (20 ks)
208,88 Kč bez DPH (10,44 Kč/ks bez DPH)
KL4 - úhelník spojovací 90x90x65x2,5 mm (20 ks) KL4 - úhelník spojovací 90x90x65x2,5 mm (20 ks)
392,76 Kč bez DPH (19,64 Kč/ks bez DPH)
Spojovací úhelník-40 (43x43x15mm) Spojovací úhelník-40 (43x43x15mm)
Původní cena byla: 6,22 Kč.Aktuální cena je: 4,34 Kč. bez DPH (4,34 Kč/ks bez DPH)
KM5 - úhelník montážní 60x60x80x2,0 mm (20 ks) KM5 - úhelník montážní 60x60x80x2,0 mm (20 ks)
284,93 Kč bez DPH (14,25 Kč/ks bez DPH)
KSO 1 - úhelník široký (zinkovaný) 30x30x30x1,5 mm (50 ks) KSO 1 - úhelník široký (zinkovaný) 30x30x30x1,5 mm (50 ks)
180,83 Kč bez DPH (3,62 Kč/ks bez DPH)
KL3 - úhelník spojovací 150x50x35x2,5 mm (20 ks) KL3 - úhelník spojovací 150x50x35x2,5 mm (20 ks)
266,01 Kč bez DPH (13,30 Kč/ks bez DPH)
KW 40 Úhelník 40x40x15x1,5 mm (50 ks) KW 40 Úhelník 40x40x15x1,5 mm (50 ks)
171,54 Kč bez DPH (3,43 Kč/ks bez DPH)
KW 25 Úhelník 25x25x14x1,5 mm (50 ks) KW 25 Úhelník 25x25x14x1,5 mm (50 ks)
101,40 Kč bez DPH (2,03 Kč/ks bez DPH)
KL6 - úhelník spojovací 102x102x35x2,5 mm (20 ks) KL6 - úhelník spojovací 102x102x35x2,5 mm (20 ks)
289,67 Kč bez DPH (14,48 Kč/ks bez DPH)
KPL5 - úhelník s prolisem 50x50x35x2,0 mm (20 ks) KPL5 - úhelník s prolisem 50x50x35x2,0 mm (20 ks)
107,15 Kč bez DPH (5,36 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme