Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Úhelníky a plechy » Spojovací úhelníky » KP4 – úhelník s prolisem 70x70x55x2,5 mm (20 ks)

KP4 – úhelník s prolisem 70x70x55x2,5 mm (20 ks)

EAN: 5907708140241

216,32 Kč bez DPH (10,82 Kč/ks bez DPH)

Předpokládaný termín naskladnění 2-3 týdny od objednání. Pro ověření dostupnosti nás kontaktujte na eshop@kentingtrade.cz nebo tel.: 702 145 048.

Dostupné na objednávku

261,75 Kč vč. DPH

Úhelník s hlubokým prolisem, který má velmi vysokou pevnost v ohybu. Jsou vybavené mnoha řádně promyšlenými soubory otvorů, díky kterým se mohou použít u standardních řešeních, nebo je možné zvolit příslušný typ při infivifuálním navrhování spojů. Tesařské hřebíky Ø 4; vruty Ø5 drážka – Torx 20; vruty do dřeva Ø 6, Ø10; šrouby M10, M12; […]

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_KP4.pdf

ETA:

ETA.pdf

Prohlášení o vlastnostech:

Prohlaseni-o-vlastnostech_KP4.pdf

Doplňkový sortiment

Popis

Úhelník s hlubokým prolisem, který má velmi vysokou pevnost v ohybu. Jsou vybavené mnoha řádně promyšlenými soubory otvorů, díky kterým se mohou použít u standardních řešeních, nebo je možné zvolit příslušný typ při infivifuálním navrhování spojů. Tesařské hřebíky Ø 4; vruty Ø5 drážka – Torx 20; vruty do dřeva Ø 6, Ø10; šrouby M10, M12; kotvy do betonu M10, M12.

Celé balení obsahuje: 20 ks

Materiál: DX51D

Povrchová úprava: Z275MAC

Výrobce

DOMAX Česko s.r.o., Staroměstská 534, 739 61 Třinec, Staré Město, Česká republika, obchod@domax.cz


Další oblíbené produkty

Spojovací úhelník 35x25x15mm Spojovací úhelník 35x25x15mm
4,20 Kč bez DPH (4,20 Kč/ks bez DPH)
KW 25 Úhelník 25x25x14x1,5 mm (50 ks) KW 25 Úhelník 25x25x14x1,5 mm (50 ks)
101,40 Kč bez DPH (2,03 Kč/ks bez DPH)
KM18 - úhelník montážní 60x60x50x2,0 mm (20 ks) KM18 - úhelník montážní 60x60x50x2,0 mm (20 ks)
208,88 Kč bez DPH (10,44 Kč/ks bez DPH)
KRD 3 - úhelník stavitelný 80x55x30x2,0 mm (20 ks) KRD 3 - úhelník stavitelný 80x55x30x2,0 mm (20 ks)
184,21 Kč bez DPH (9,21 Kč/ks bez DPH)
KRD 2 - Dvoustranný stavitelný montážní úhelník 70x55x30x2,0 mm (20 ks) KRD 2 - Dvoustranný stavitelný montážní úhelník 70x55x30x2,0 mm (20 ks)
157,17 Kč bez DPH (7,86 Kč/ks bez DPH)
NA 100 Rohovník 100x100x15x2,0 mm (10 ks) NA 100 Rohovník 100x100x15x2,0 mm (10 ks)
73,85 Kč bez DPH (7,39 Kč/ks bez DPH)
Úhelník 20x20x16mm Úhelník 20x20x16mm
1,70 Kč bez DPH (1,70 Kč/ks bez DPH)
KL1 - úhelník spojovací 50x50x35x2,5 mm (20 ks) KL1 - úhelník spojovací 50x50x35x2,5 mm (20 ks)
137,90 Kč bez DPH (6,90 Kč/ks bez DPH)
KW2 - úhelník úzký 40x40x17x1,5 mm (50 ks) KW2 - úhelník úzký 40x40x17x1,5 mm (50 ks)
185,90 Kč bez DPH (3,72 Kč/ks bez DPH)
KM5 - úhelník montážní 60x60x80x2,0 mm (20 ks) KM5 - úhelník montážní 60x60x80x2,0 mm (20 ks)
284,93 Kč bez DPH (14,25 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme