Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Podložky a závěsy » Závěsy » ZS 50 Závěs splétaný 50×1,0 mm (50 ks)

ZS 50 Závěs splétaný 50×1,0 mm (50 ks)

EAN: 5907708130068

389,61 Kč bez DPH (7,79 Kč/ks bez DPH)

Předpokládaný termín naskladnění 2-3 týdny od objednání. Pro ověření dostupnosti nás kontaktujte na eshop@kentingtrade.cz nebo tel.: 702 145 048.

Dostupné na objednávku

471,43 Kč vč. DPH

Splétaný závěs pro velký úhel otevření. Je vhodný pro použití všude tam, kde je vyžadováno pohyblivé spojení, např. u víka truhlic nebo dveří skříněk. Připevnění: Hřebíky na nábytkové závěsy Ø 1,5; vruty do dřeva Ø3,5, Ø4, Ø4,5.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_ZS.pdf

Doplňkový sortiment

Popis

Splétaný závěs pro velký úhel otevření. Je vhodný pro použití všude tam, kde je vyžadováno pohyblivé spojení, např. u víka truhlic nebo dveří skříněk.
Připevnění: Hřebíky na nábytkové závěsy Ø 1,5; vruty do dřeva Ø3,5, Ø4, Ø4,5.

Celé balení obsahuje: 50 ks

Materiál: DC01

Povrchová úprava: Galvanický zinek žlutý

Výrobce

DOMAX Česko s.r.o., Staroměstská 534, 739 61 Třinec, Staré Město, Česká republika, obchod@domax.cz


Další oblíbené produkty

Sada 20 závěsů X91 s tlumením podložkami k přišroubování, H0, niklované Sada 20 závěsů X91 s tlumením podložkami k přišroubování, H0, niklované
1162,59 Kč bez DPH
X91N Naložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks) X91N Naložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks)
4397,25 Kč bez DPH (21,99 Kč/ks bez DPH)
X91 Naložený závěs 165° s tlumením, k při šroubování, titan (100 ks) X91 Naložený závěs 165° s tlumením, k při šroubování, titan (100 ks)
10885,88 Kč bez DPH (108,86 Kč/ks bez DPH)
X92 Polonaložený závěs, s tlumením, k naražení, průměr 10x10 mm, poniklováno (200 ks) X92 Polonaložený závěs, s tlumením, k naražení, průměr 10x10 mm, poniklováno (200 ks)
6864,00 Kč bez DPH (34,32 Kč/ks bez DPH)
ZB 300 Závěs brankový 300x45x90x35x3,0 mm (10 ks) ZB 300 Závěs brankový 300x45x90x35x3,0 mm (10 ks)
760,97 Kč bez DPH (76,10 Kč/ks bez DPH)
Z 150 b Závěs stavební 150x35x1,5 mm (10 ks) Z 150 b Závěs stavební 150x35x1,5 mm (10 ks)
164,79 Kč bez DPH (16,48 Kč/ks bez DPH)
X91 Závěs 90° s tlumením, k přišroubování, titan (200 ks) X91 Závěs 90° s tlumením, k přišroubování, titan (200 ks)
14049,75 Kč bez DPH (70,25 Kč/ks bez DPH)
Sada 20 závěsů X91 s tlumením a podložkami, H0, titan Sada 20 závěsů X91 s tlumením a podložkami, H0, titan
1268,23 Kč bez DPH
ZP 600 d 13 Závěs pásový 600x35/4,0 d 13 mm (10 ks) ZP 600 d 13 Závěs pásový 600x35/4,0 d 13 mm (10 ks)
909,97 Kč bez DPH (91,00 Kč/ks bez DPH)
Základna závěsu 3mm, TH52, bez tlumiče (9071260)  Hettich Základna závěsu 3mm, TH52, bez tlumiče (9071260) Hettich
Původní cena byla: 88,33 Kč.Aktuální cena je: 61,56 Kč. bez DPH (61,56 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme