Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Podložky a závěsy » Závěsy » ZS 100 Závěs splétaný 100x48x1,3 (10 ks)

ZS 100 Závěs splétaný 100x48x1,3 (10 ks)

EAN: 5907708190062

181,99 Kč bez DPH (18,20 Kč/ks bez DPH)

Předpokládaný termín naskladnění 2-3 týdny od objednání. Pro ověření dostupnosti nás kontaktujte na eshop@kentingtrade.cz nebo tel.: 702 145 048.

Dostupné na objednávku

220,21 Kč vč. DPH

Splétaný závěs pro velký úhel otevření. Je vhodný pro použití všude tam, kde je vyžadováno pohyblivé spojení, např. u víka truhlic nebo dveří skříněk. Připevnění: Hřebíky na nábytkové závěsy Ø 1,5; vruty do dřeva Ø3,5, Ø4, Ø4,5.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_ZS.pdf

Doplňkový sortiment

Popis

Splétaný závěs pro velký úhel otevření. Je vhodný pro použití všude tam, kde je vyžadováno pohyblivé spojení, např. u víka truhlic nebo dveří skříněk.
Připevnění: Hřebíky na nábytkové závěsy Ø 1,5; vruty do dřeva Ø3,5, Ø4, Ø4,5.

Celé balení obsahuje: 10 ks

Materiál: DC01

Povrchová úprava: Galvanický zinek žlutý

Výrobce

DOMAX Česko s.r.o., Staroměstská 534, 739 61 Třinec, Staré Město, Česká republika, obchod@domax.cz


Další oblíbené produkty

X91N Naložený závěs, k naražení, průměr 10x10 mm, titan (200 ks) X91N Naložený závěs, k naražení, průměr 10x10 mm, titan (200 ks)
5362,50 Kč bez DPH (26,81 Kč/ks bez DPH)
X91N Naložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks) X91N Naložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks)
4397,25 Kč bez DPH (21,99 Kč/ks bez DPH)
X91 Vložený závěs s tlumením, k naražení, niklovaný (200 ks) X91 Vložený závěs s tlumením, k naražení, niklovaný (200 ks)
8794,50 Kč bez DPH (43,97 Kč/ks bez DPH)
Z 150 a Závěs stavební 150x25x1,5 mm (10 ks) Z 150 a Závěs stavební 150x25x1,5 mm (10 ks)
145,49 Kč bez DPH (14,55 Kč/ks bez DPH)
X91 Naložený závěs s tlumením, k naražení s miskou Ø35, poniklovaný (200 ks) X91 Naložený závěs s tlumením, k naražení s miskou Ø35, poniklovaný (200 ks)
8794,50 Kč bez DPH (43,97 Kč/ks bez DPH)
STRONG minizávěs polonaložený s podložkou STRONG minizávěs polonaložený s podložkou
Původní cena byla: 27,97 Kč.Aktuální cena je: 19,49 Kč. bez DPH (19,49 Kč/ks bez DPH)
X91N Naložený závěs, k naražení, průměr 10x10 mm, poniklovaný (200 ks) X91N Naložený závěs, k naražení, průměr 10x10 mm, poniklovaný (200 ks)
4719,00 Kč bez DPH (23,60 Kč/ks bez DPH)
X91 Vložený závěs s tlumením, k přišroubování, niklovaný (200 ks) X91 Vložený závěs s tlumením, k přišroubování, niklovaný (200 ks)
8365,50 Kč bez DPH (41,83 Kč/ks bez DPH)
ZP 300 d 13 Závěs pásový 300x35/4,0 d 13 mm (10 ks) ZP 300 d 13 Závěs pásový 300x35/4,0 d 13 mm (10 ks)
570,55 Kč bez DPH (57,06 Kč/ks bez DPH)
Sada 20 naložených závěsů X91N se smíšenými podložkami, průměr 5x9,5 mm, H0, poniklováno Sada 20 naložených závěsů X91N se smíšenými podložkami, průměr 5x9,5 mm, H0, poniklováno
815,10 Kč bez DPH

logo šroubujeme