Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Podložky a závěsy » Závěsy » Z 75 Závěs stavební 75×75 mm (20 ks)

Z 75 Závěs stavební 75×75 mm (20 ks)

EAN: 5907708132208

461,57 Kč bez DPH (23,08 Kč/ks bez DPH)

Předpokládaný termín naskladnění 2-3 týdny od objednání. Pro ověření dostupnosti nás kontaktujte na eshop@kentingtrade.cz nebo tel.: 702 145 048.

Dostupné na objednávku

558,50 Kč vč. DPH

Základní model stavebního závěsu. Je vhodný pro použití na všech místech vyžadujících pohyblivé spojení, například u víka truhlic nebo dveří skříněk. Připevnění: Vruty do dřeva Ø4, Ø 4,5, Ø 5, Ø 5,5, Ø 6; vratové šrouby M6.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_Z.pdf

Doplňkový sortiment

Popis

Základní model stavebního závěsu. Je vhodný pro použití na všech místech vyžadujících pohyblivé spojení, například u víka truhlic nebo dveří skříněk.
Připevnění: Vruty do dřeva Ø4, Ø 4,5, Ø 5, Ø 5,5, Ø 6; vratové šrouby M6.

Celé balení obsahuje: 20 ks

Materiál: DC01

Povrchová úprava: Galvanický zinek žlutý

Výrobce

DOMAX Česko s.r.o., Staroměstská 534, 739 61 Třinec, Staré Město, Česká republika, obchod@domax.cz


Další oblíbené produkty

Sada 20 naložených závěsů X91 s tlumením a europodložkami, H0, niklované Sada 20 naložených závěsů X91 s tlumením a europodložkami, H0, niklované
1167,95 Kč bez DPH
Nábytkový závěs, hnědá 07 (G13) Nábytkový závěs, hnědá 07 (G13)
Původní cena byla: 7,76 Kč.Aktuální cena je: 4,40 Kč. bez DPH (4,40 Kč/ks bez DPH)
X91N Naložený závěs bez pružiny, k přišroubování, titan (200 ks) X91N Naložený závěs bez pružiny, k přišroubování, titan (200 ks)
5469,75 Kč bez DPH (27,35 Kč/ks bez DPH)
Z 100 a Závěs stavební 100x25x1,5 mm (10 ks) Z 100 a Závěs stavební 100x25x1,5 mm (10 ks)
88,45 Kč bez DPH (8,85 Kč/ks bez DPH)
X91N Naložený závěs bez pružiny, k přišroubování, poniklovaný (200 ks) X91N Naložený závěs bez pružiny, k přišroubování, poniklovaný (200 ks)
4826,25 Kč bez DPH (24,13 Kč/ks bez DPH)
X91 Polonaložený závěs 165° s tlumením, k přišroubování, titan (100 ks) X91 Polonaložený závěs 165° s tlumením, k přišroubování, titan (100 ks)
12333,75 Kč bez DPH (123,34 Kč/ks bez DPH)
X92N Vložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks) X92N Vložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks)
4182,75 Kč bez DPH (20,91 Kč/ks bez DPH)
Vložený závěs X91N, 165° stupňů, k přišroubování, poniklovaný (100 ks) Vložený závěs X91N, 165° stupňů, k přišroubování, poniklovaný (100 ks)
7346,63 Kč bez DPH (73,47 Kč/ks bez DPH)
ZP 600 d 13 Závěs pásový 600x35/4,0 d 13 mm (10 ks) ZP 600 d 13 Závěs pásový 600x35/4,0 d 13 mm (10 ks)
909,97 Kč bez DPH (91,00 Kč/ks bez DPH)
ZT 125 Závěs trojúhel. 125x35x80x2,0 mm (10 ks) ZT 125 Závěs trojúhel. 125x35x80x2,0 mm (10 ks)
325,38 Kč bez DPH (32,54 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme