Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Podložky a závěsy » Závěsy » X91N Naložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks)

X91N Naložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks)

EAN: 8432393100920

4397,25 Kč bez DPH (21,99 Kč/ks bez DPH)

Předpokládané naskladnění 14 pracovních dnů od objednání.

Dostupné na objednávku

5320,67 Kč vč. DPH

Poniklovaný závěs X91N se super-ohnutým ramenem. Umožňuje vyšší přesnost montáže díky trojrozměrné regulaci a nastavení hloubky pomocí excentru. Závěs má misku o průměru 35 mm a je určen pro vrtání v rozmezí 3 až 7 mm. Je vyroben pro montáž na dveře o minimální tloušťce 14 mm a maximální 24 mm. Výrobním materiálem je odolná […]

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_1041007.pdf

Doplňkový sortiment

Popis

Poniklovaný závěs X91N se super-ohnutým ramenem. Umožňuje vyšší přesnost montáže díky trojrozměrné regulaci a nastavení hloubky pomocí excentru. Závěs má misku o průměru 35 mm a je určen pro vrtání v rozmezí 3 až 7 mm. Je vyroben pro montáž na dveře o minimální tloušťce 14 mm a maximální 24 mm. Výrobním materiálem je odolná ocel s antikorozní poniklovanou povrchovou úpravou. Je vybaven pružinou pro snadné zavírání a otevírání, automatickým systémem montáže závěsu k upevňovacímu doplňku a šroubovou montáží.

Celé balení obsahuje: 200 ks

Materiál: Ocel

Povrchová úprava: Niklováno

Výrobce

Emuca S.R.L., Via Messico, 80 35127 PADOVA PD, Italy, emuca@emuca.com


Další oblíbené produkty

X91 Polonaložený závěs s tlumením, k přišroubování, niklovaný (200 ks) X91 Polonaložený závěs s tlumením, k přišroubování, niklovaný (200 ks)
8365,50 Kč bez DPH (41,83 Kč/ks bez DPH)
X91 Závěs 90° s tlumením, k přišroubování, titan (200 ks) X91 Závěs 90° s tlumením, k přišroubování, titan (200 ks)
14049,75 Kč bez DPH (70,25 Kč/ks bez DPH)
ZO 100 Závěs stavební ozdobný 100x105x2,0 mm (10 ks) ZO 100 Závěs stavební ozdobný 100x105x2,0 mm (10 ks)
289,75 Kč bez DPH (28,98 Kč/ks bez DPH)
Sada 20 naložených závěsů X91 s tlumením s podložkami, průměr 5x9,5 mm, H0, niklované Sada 20 naložených závěsů X91 s tlumením s podložkami, průměr 5x9,5 mm, H0, niklované
1203,88 Kč bez DPH
Z 135 Závěs stavební 135x120x2,5 mm (10 ks) Z 135 Závěs stavební 135x120x2,5 mm (10 ks)
673,22 Kč bez DPH (67,32 Kč/ks bez DPH)
Z 50 Závěs stavební 50x25x1,5 mm (20 ks) Z 50 Závěs stavební 50x25x1,5 mm (20 ks)
145,67 Kč bez DPH (7,28 Kč/ks bez DPH)
X91 Naložený závěs s tlumením, k přišroubování s miskou Ø35, titan (200 ks) X91 Naložený závěs s tlumením, k přišroubování s miskou Ø35, titan (200 ks)
9759,75 Kč bez DPH (48,80 Kč/ks bez DPH)
X91N Naložený závěs, k naražení, průměr 10x10 mm, titan (200 ks) X91N Naložený závěs, k naražení, průměr 10x10 mm, titan (200 ks)
5362,50 Kč bez DPH (26,81 Kč/ks bez DPH)
X91N Naložený závěs 165°, k přišroubování, titan (100 ks) X91N Naložený závěs 165°, k přišroubování, titan (100 ks)
7829,25 Kč bez DPH (78,29 Kč/ks bez DPH)
ZF 250 Závěs francouzský 250x38x2,5 mm (10 ks) ZF 250 Závěs francouzský 250x38x2,5 mm (10 ks)
495,79 Kč bez DPH (49,58 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme