Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Podložky a závěsy » Závěsy » X91 Naložený závěs 165° s tlumením, k při šroubování, titan (100 ks)

X91 Naložený závěs 165° s tlumením, k při šroubování, titan (100 ks)

EAN: 8432393303116

10885,88 Kč bez DPH (108,86 Kč/ks bez DPH)

Předpokládané naskladnění 14 pracovních dnů od objednání.

Dostupné na objednávku

13171,91 Kč vč. DPH

Závěs s miskou průměru 35 mm umožňuje otevření do úhlu 165° a je montován pomocí šroubů. Disponuje tlumicím pístem pro hladké zavírání a systémem automatického spojení s vložkou pomocí posuvu. Je trojrozměrně a excentricky nastavitelný, což umožňuje optimální přizpůsobení. Při instalaci je třeba zohlednit separaci 3 až 7 mm pro perforaci kalíšku. Tento závěs je […]

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_1042807.pdf

Doplňkový sortiment

Popis

Závěs s miskou průměru 35 mm umožňuje otevření do úhlu 165° a je montován pomocí šroubů. Disponuje tlumicím pístem pro hladké zavírání a systémem automatického spojení s vložkou pomocí posuvu. Je trojrozměrně a excentricky nastavitelný, což umožňuje optimální přizpůsobení. Při instalaci je třeba zohlednit separaci 3 až 7 mm pro perforaci kalíšku. Tento závěs je vyroben z pevné a odolné poniklované oceli a je určen pro dveře o tloušťce 14 až 26 mm.

Celé balení obsahuje: 100 ks

Materiál: Ocel

Povrchová úprava: Titan

Výrobce

Emuca S.R.L., Via Messico, 80 35127 PADOVA PD, Italy, emuca@emuca.com


Další oblíbené produkty

X91N Naložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks) X91N Naložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks)
4397,25 Kč bez DPH (21,99 Kč/ks bez DPH)
ZS 100 Závěs splétaný 100x48x1,3 (10 ks) ZS 100 Závěs splétaný 100x48x1,3 (10 ks)
181,99 Kč bez DPH (18,20 Kč/ks bez DPH)
Závěsné kování (HÄF 290.40.953 + HÄF 290.40.952) Závěsné kování (HÄF 290.40.953 + HÄF 290.40.952)
110,47 Kč bez DPH
X91 Závěs 90° s tlumením, k přišroubování, titan (200 ks) X91 Závěs 90° s tlumením, k přišroubování, titan (200 ks)
14049,75 Kč bez DPH (70,25 Kč/ks bez DPH)
Sada 20 závěsů X92, 105°, s tlumením, k přišroubování,s montážními podložkami, satén. nikl Sada 20 závěsů X92, 105°, s tlumením, k přišroubování,s montážními podložkami, satén. nikl
920,74 Kč bez DPH
Z 100 b Závěs stavební 100x35x1,5 mm (10 ks) Z 100 b Závěs stavební 100x35x1,5 mm (10 ks)
117,59 Kč bez DPH (11,76 Kč/ks bez DPH)
X91 Polonaložený závěs 165° s tlumením, k přišroubování, poniklovaný (100 ks) X91 Polonaložený závěs 165° s tlumením, k přišroubování, poniklovaný (100 ks)
13030,88 Kč bez DPH (130,31 Kč/ks bez DPH)
ZF 200 Závěs francouzský 200x33x2,5 mm (10 ks) ZF 200 Závěs francouzský 200x33x2,5 mm (10 ks)
369,43 Kč bez DPH (36,94 Kč/ks bez DPH)
X91 Vložený závěs 165° s tlumením, k přišroubování, titan (100 ks) X91 Vložený závěs 165° s tlumením, k přišroubování, titan (100 ks)
12333,75 Kč bez DPH (123,34 Kč/ks bez DPH)
X91N Naložený závěs bez pružiny, k přišroubování, titan (200 ks) X91N Naložený závěs bez pružiny, k přišroubování, titan (200 ks)
5469,75 Kč bez DPH (27,35 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme