Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Vrut 4x25mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn

Vrut 4x25mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn

0,28 Kč bez DPH (0,28 Kč/ks bez DPH)

> 100 ks skladem

0,34 Kč vč. DPH

Zápustná hlava vrutu je ideálním řešením pro zapuštění vrutů do materiálů, aby se hlava vrutu snadno přizpůsobila povrchu. Vruty se zápustnou hlavou jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Jsou snadno a rychle instalovatelné a mají široké využití při montáži různých typů materiálů.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Doplňkový sortiment

Popis

Zápustná hlava vrutu je ideálním řešením pro zapuštění vrutů do materiálů, aby se hlava vrutu snadno přizpůsobila povrchu. Vruty se zápustnou hlavou jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Jsou snadno a rychle instalovatelné a mají široké využití při montáži různých typů materiálů.
Měrná jednotka: ks

Materiál: Ocel
Povrchová úprava: Zinkováno
Drážka: PZ

Celé balení obsahuje: 1 ks

Materiál: Ocel

Povrchová úprava: Zinkováno

Drážka: PZ

Výrobce

Marcopol Sp. z o.o. Producent śrub, ul. Oliwska 100, 80-209 Chwaszczyno, Poland, export@marcopol.pl


Další oblíbené produkty

CS 05120 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5x120 (100 ks) CS 05120 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5x120 (100 ks)
120,34 Kč bez DPH (1,20 Kč/ks bez DPH)
CS 40050 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x50 (200 ks) CS 40050 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x50 (200 ks)
84,60 Kč bez DPH (0,42 Kč/ks bez DPH)
Vrut 5x60mm se zápustnou hlavou, bílý zinek Vrut 5x60mm se zápustnou hlavou, bílý zinek
Původní cena byla: 1,74 Kč.Aktuální cena je: 0,30 Kč. bez DPH (0,30 Kč/ks bez DPH)
CS 05040 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5x40 (200 ks) CS 05040 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5x40 (200 ks)
90,79 Kč bez DPH (0,45 Kč/ks bez DPH)
CS 08280 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x280 (50 ks) CS 08280 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x280 (50 ks)
425,12 Kč bez DPH (8,50 Kč/ks bez DPH)
CS 08300 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x300 (50 ks) CS 08300 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x300 (50 ks)
451,13 Kč bez DPH (9,02 Kč/ks bez DPH)
Vrut 3,5x20mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn Vrut 3,5x20mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn
0,24 Kč bez DPH (0,24 Kč/ks bez DPH)
CS 06280 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x280 (100 ks) CS 06280 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x280 (100 ks)
540,02 Kč bez DPH (5,40 Kč/ks bez DPH)
CS 08260 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x260 (50 ks) CS 08260 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x260 (50 ks)
394,12 Kč bez DPH (7,88 Kč/ks bez DPH)
Vrut se zápustnou hlavou 4x70mm, Zn bílý, křížová drážka, částečný závit Vrut se zápustnou hlavou 4x70mm, Zn bílý, křížová drážka, částečný závit
1,08 Kč bez DPH (1,08 Kč/kus (ks) bez DPH)

logo šroubujeme