Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Vruty » Zápustná hlava » Vrut 4x20mm se zápustnou hlavou, PZ, Žlutý Zn

Vrut 4x20mm se zápustnou hlavou, PZ, Žlutý Zn

0,26 Kč bez DPH (0,26 Kč/ks bez DPH)

> 100 ks skladem

0,31 Kč vč. DPH

Zápustná hlava vrutu je ideálním řešením pro zapuštění vrutů do materiálů, aby se hlava vrutu snadno přizpůsobila povrchu. Vruty se zápustnou hlavou jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Jsou snadno a rychle instalovatelné a mají široké využití při montáži různých typů materiálů.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Doplňkový sortiment

Popis

Zápustná hlava vrutu je ideálním řešením pro zapuštění vrutů do materiálů, aby se hlava vrutu snadno přizpůsobila povrchu. Vruty se zápustnou hlavou jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Jsou snadno a rychle instalovatelné a mají široké využití při montáži různých typů materiálů.
Měrná jednotka: ks

Celé balení obsahuje: 1 ks

Materiál: Ocel

Povrchová úprava: Žlutý zinek

Drážka: PZ

Velikost drážky: 2

Výrobce

Marcopol Sp. z o.o. Producent śrub, ul. Oliwska 100, 80-209 Chwaszczyno, Poland, export@marcopol.pl


Další oblíbené produkty

CS 08300 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x300 (50 ks) CS 08300 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x300 (50 ks)
451,13 Kč bez DPH (9,02 Kč/ks bez DPH)
CS 40070 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x70 (200 ks) CS 40070 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x70 (200 ks)
103,46 Kč bez DPH (0,52 Kč/ks bez DPH)
CS 06140 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x140 (100 ks) CS 06140 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x140 (100 ks)
268,22 Kč bez DPH (2,68 Kč/ks bez DPH)
CS 06260 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x260 (100 ks) CS 06260 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x260 (100 ks)
513,64 Kč bez DPH (5,14 Kč/ks bez DPH)
CS 06120 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x120 (100 ks) CS 06120 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x120 (100 ks)
226,51 Kč bez DPH (2,27 Kč/ks bez DPH)
CS 06160 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x160 (100 ks) CS 06160 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x160 (100 ks)
320,54 Kč bez DPH (3,21 Kč/ks bez DPH)
CS 40060 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x60 (200 ks) CS 40060 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x60 (200 ks)
94,30 Kč bez DPH (0,47 Kč/ks bez DPH)
CS 06280 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x280 (100 ks) CS 06280 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x280 (100 ks)
540,02 Kč bez DPH (5,40 Kč/ks bez DPH)
CS 08280 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x280 (50 ks) CS 08280 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x280 (50 ks)
425,12 Kč bez DPH (8,50 Kč/ks bez DPH)
CS 40035 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x35 (200 ks) CS 40035 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x35 (200 ks)
63,24 Kč bez DPH (0,32 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme