Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Nábytkové kování » Krytky » Samolepicí krytky pr. 14mm » Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) – 933

Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) – 933

10,73 Kč bez DPH (0,43 Kč/ks bez DPH)

< 100 ks skladem

12,98 Kč vč. DPH

Mezi hlavní výhody samolepicích krytek patří velmi dobré přizpůsobení barvám nábytku, velmi silné akrylové lepidlo odolné po celou dobu použití a jsou tenčí než doposud používané záslepky.

Kombinace samolepicích krytek s nábytkovými deskami:

Přiřazení krytek

Doplňkový sortiment

Popis

Mezi hlavní výhody samolepicích krytek patří velmi dobré přizpůsobení barvám nábytku, velmi silné akrylové lepidlo odolné po celou dobu použití a jsou tenčí než doposud používané záslepky.

Balení obsahuje: 50 archů
Měrná jednotka: arch

Výrobce

FOLMAG POLAND Sp. z o. o., ul. Obrzeżna Północna 16, 41-400 Mysłowice, Poland, biuro@folmag.com.pl


Další oblíbené produkty

Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) - 854 Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) - 854
10,73 Kč bez DPH (0,43 Kč/ks bez DPH)
Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) - 867 Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) - 867
10,73 Kč bez DPH (0,43 Kč/ks bez DPH)
Samolepící krytka 14mm (25ks/arch) - 341 Samolepící krytka 14mm (25ks/arch) - 341
10,73 Kč bez DPH (0,43 Kč/ks bez DPH)
Samolepící krytka 14mm (25ks/arch) - 119 Samolepící krytka 14mm (25ks/arch) - 119
10,73 Kč bez DPH (0,43 Kč/ks bez DPH)
Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) - 323 Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) - 323
10,73 Kč bez DPH (0,43 Kč/ks bez DPH)
Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) - 128 Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) - 128
10,73 Kč bez DPH (0,43 Kč/ks bez DPH)
Samolepící krytka 20mm (28ks/arch) - 149 Samolepící krytka 20mm (28ks/arch) - 149
Původní cena byla: 21,45 Kč.Aktuální cena je: 10,69 Kč. bez DPH (0,38 Kč/ks bez DPH)
Samolepící krytka 14mm (25ks/arch) - 159 Samolepící krytka 14mm (25ks/arch) - 159
Původní cena byla: 10,73 Kč.Aktuální cena je: 5,38 Kč. bez DPH (0,22 Kč/ks bez DPH)
Samolepící krytka 14mm (25ks/arch) - 985 jilm libert kouřový Samolepící krytka 14mm (25ks/arch) - 985 jilm libert kouřový
Původní cena byla: 10,73 Kč.Aktuální cena je: 5,38 Kč. bez DPH (0,22 Kč/ks bez DPH)
Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) - 089 Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) - 089
10,73 Kč bez DPH (0,43 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme