Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Nábytkové kování » Krytky » Samolepicí krytky pr. 14mm » Samolepící krytka 14mm (25ks/arch) – 159

Sleva!

Samolepící krytka 14mm (25ks/arch) – 159

Původní cena byla: 10,73 Kč.Aktuální cena je: 5,38 Kč. bez DPH (0,22 Kč/ks bez DPH)

Nejnižší maloobchodní cena před slevou za posledních 30 dní: 10,73 Kč

< 100 ks skladem

6,51 Kč vč. DPH

Mezi hlavní výhody samolepicích krytek patří velmi dobré přizpůsobení barvám nábytku, velmi silné akrylové lepidlo odolné po celou dobu použití a jsou tenčí než doposud používané záslepky.

Kombinace samolepicích krytek s nábytkovými deskami:

Přiřazení krytek

Doplňkový sortiment

Popis

Mezi hlavní výhody samolepicích krytek patří velmi dobré přizpůsobení barvám nábytku, velmi silné akrylové lepidlo odolné po celou dobu použití a jsou tenčí než doposud používané záslepky.

Balení obsahuje: 50 archů
Měrná jednotka: arch

Výrobce

FOLMAG POLAND Sp. z o. o., ul. Obrzeżna Północna 16, 41-400 Mysłowice, Poland, biuro@folmag.com.pl


Další oblíbené produkty

Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) - 058 Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) - 058
10,73 Kč bez DPH (0,43 Kč/ks bez DPH)
Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) - 864 Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) - 864
10,73 Kč bez DPH (0,43 Kč/ks bez DPH)
Samolepící krytka 14mm (25ks/arch) - 167 Samolepící krytka 14mm (25ks/arch) - 167
Původní cena byla: 10,73 Kč.Aktuální cena je: 5,38 Kč. bez DPH (0,22 Kč/ks bez DPH)
Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) - 127 Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) - 127
10,73 Kč bez DPH (0,43 Kč/ks bez DPH)
Samolepící krytka 14mm (25ks/arch) - 812 Samolepící krytka 14mm (25ks/arch) - 812
Původní cena byla: 10,73 Kč.Aktuální cena je: 5,38 Kč. bez DPH (0,22 Kč/ks bez DPH)
Samolepící krytka 14mm (25ks/arch) - 976 modřín švýcarský bílý Samolepící krytka 14mm (25ks/arch) - 976 modřín švýcarský bílý
10,73 Kč bez DPH (0,43 Kč/ks bez DPH)
Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) - 863 Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) - 863
10,73 Kč bez DPH (0,43 Kč/ks bez DPH)
Samolepící krytka 14mm (25ks/arch) - 095 Samolepící krytka 14mm (25ks/arch) - 095
10,73 Kč bez DPH (0,43 Kč/ks bez DPH)
Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) - 098 Samolepicí krytka 14mm (25ks/arch) - 098
10,73 Kč bez DPH (0,43 Kč/ks bez DPH)
Samolepící krytka 14mm (25ks/arch) - 742 Samolepící krytka 14mm (25ks/arch) - 742
10,73 Kč bez DPH (0,43 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme