Domů » Obchod » Kotevní technika » Nylonová příchytka pro ploché kabely TPLC 9×25 (100 ks)

  • Patentovaný

Nylonová příchytka pro ploché kabely TPLC 9×25 (100 ks)

757,37 Kč bez DPH (7,57 Kč/ks bez DPH)

Předpokládané naskladnění 2-3 týdny od objednání. Pro ověření dostupnosti nás kontaktujte na eshop@kentingtrade.cz nebo tel.: 702 145 048.

Dostupné na objednávku

916,42 Kč vč. DPH

Nylonová příchytka se perfektně se hodí pro upevnění plochých kabelů.

Technický list:

Žlutě vyznačené produkty v technickém listu máme zařazené na e-shopu. Zboží, které vyznačené není a měli byste o něj zájem Vám rádi objednáme po zaslání mailu na eshop@kentingtrade.cz.

Technicky-list_TPC_TPLC.pdf

Popis

Nylonová příchytka se perfektně se hodí pro upevnění plochých kabelů.

Celé balení obsahuje: 100 ks

Parametry
Pro kabely Ø: 9x25 mm
Délka: 64,5 mm
Šířka: 30 mm
Výška: 10,5 mm

Výrobce

CELO Befestigungssysteme GmbH, Industriestrasse 6, 86551 Aichach, Germany, info@celofixings.de


Další oblíbené produkty

Svorka CC pro potrubí a kabely 4,0-7,5, Ø10-11 (100 ks) Svorka CC pro potrubí a kabely 4,0-7,5, Ø10-11 (100 ks)
637,59 Kč bez DPH (6,38 Kč/ks bez DPH)
Nosníková svorka CVA pro závitové tyče 1,5-4 M6 (50 ks) Nosníková svorka CVA pro závitové tyče 1,5-4 M6 (50 ks)
1986,48 Kč bez DPH (39,73 Kč/ks bez DPH)
XHA kalibrované prémiové hřeby 32 mm (800 ks) + plynový zásobník pro FORCE ONE XHA kalibrované prémiové hřeby 32 mm (800 ks) + plynový zásobník pro FORCE ONE
6825,55 Kč bez DPH
Svorka CC pro potrubí a kabely 1,0-4,0, Ø6-7 (100 ks) Svorka CC pro potrubí a kabely 1,0-4,0, Ø6-7 (100 ks)
521,50 Kč bez DPH (5,22 Kč/ks bez DPH)
Svorka nosníku s nastavovacím šroubem PMV M12 (10 ks) Svorka nosníku s nastavovacím šroubem PMV M12 (10 ks)
1185,81 Kč bez DPH (118,58 Kč/ks bez DPH)
XHA kalibrované prémiové hřeby 38 mm (800 ks) + plynový zásobník pro FORCE ONE XHA kalibrované prémiové hřeby 38 mm (800 ks) + plynový zásobník pro FORCE ONE
7223,58 Kč bez DPH
Plastová svorka na trubky FPD 16 (100 ks) Plastová svorka na trubky FPD 16 (100 ks)
713,14 Kč bez DPH (7,13 Kč/ks bez DPH)
Nylonová svorka pro více průměrů trubek Abranyl ABT 25/32 (50 ks) - šedá Nylonová svorka pro více průměrů trubek Abranyl ABT 25/32 (50 ks) - šedá
723,28 Kč bez DPH (14,47 Kč/ks bez DPH)
W 80 Zástrč jednoduchá 80x30x2,5 mm (10 ks) W 80 Zástrč jednoduchá 80x30x2,5 mm (10 ks)
237,24 Kč bez DPH
CS 05045 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5x45 (200 ks) CS 05045 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5x45 (200 ks)
100,76 Kč bez DPH (0,50 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme