Domů » Obchod » Novinky » Nosníková svorka CVA pro závitové tyče 15,0-20 M8 (50 ks)

Nosníková svorka CVA pro závitové tyče 15,0-20 M8 (50 ks)

2991,24 Kč bez DPH (59,82 Kč/ks bez DPH)

Předpokládané naskladnění 2-3 týdny od objednání. Pro ověření dostupnosti nás kontaktujte na eshop@kentingtrade.cz nebo tel.: 702 145 048.

Dostupné na objednávku

3619,40 Kč vč. DPH

Nosníková svorka CVA je schválená CNBOP, slouží k zavěšení závitových tyčí na nosníky s přírubami o tloušťce mezi 1,5 mm a 20 mm. Ušetřete čas díky rychlému a stabilnímu upevňovacímu systému na kovové nosníky CVA: není potřeba vrtání ani svařování, svorka se jednoduše nasadí na přírubu. Nosníková svorka CVA je navržena pro rychlé zavěšení závitových […]

Popis

Nosníková svorka CVA je schválená CNBOP, slouží k zavěšení závitových tyčí na nosníky s přírubami o tloušťce mezi 1,5 mm a 20 mm. Ušetřete čas díky rychlému a stabilnímu upevňovacímu systému na kovové nosníky CVA: není potřeba vrtání ani svařování, svorka se jednoduše nasadí na přírubu.
Nosníková svorka CVA je navržena pro rychlé zavěšení závitových tyčí M8 – ideální pro instalaci potrubí a vedení.
Bezpečné pracovní zatížení až 70 kg

Celé balení obsahuje: 50 ks

Parametry
Závit: M8
Tloušťka příruby: 15-20 mm
Min. délka příruby: 25 mm

Výrobce

CELO Befestigungssysteme GmbH, Industriestrasse 6, 86551 Aichach, Germany, info@celofixings.de


Další oblíbené produkty

XHA kalibrované prémiové hřeby 17 mm (800 ks) + plynový zásobník pro FORCE ONE XHA kalibrované prémiové hřeby 17 mm (800 ks) + plynový zásobník pro FORCE ONE
5646,19 Kč bez DPH
Nosníková svorka CAB se šroubem 3-7 (50 ks) Nosníková svorka CAB se šroubem 3-7 (50 ks)
2276,72 Kč bez DPH (45,53 Kč/ks bez DPH)
Svorka CC pro potrubí a kabely 4,0-7,5, Ø19-24 (100 ks) Svorka CC pro potrubí a kabely 4,0-7,5, Ø19-24 (100 ks)
1054,05 Kč bez DPH (10,54 Kč/ks bez DPH)
Plastová svorka na trubky FP 22 (100 ks) Plastová svorka na trubky FP 22 (100 ks)
560,20 Kč bez DPH (5,60 Kč/ks bez DPH)
Nylonová svorka pro více průměrů trubek Abranyl ABT 35/42 (25 ks) - černá Nylonová svorka pro více průměrů trubek Abranyl ABT 35/42 (25 ks) - černá
626,54 Kč bez DPH (25,06 Kč/ks bez DPH)
Nylonová svorka pro více průměrů trubek Abranyl ABT 20/25 (50 ks) - černá Nylonová svorka pro více průměrů trubek Abranyl ABT 20/25 (50 ks) - černá
621,93 Kč bez DPH (12,44 Kč/ks bez DPH)
Kovová oboustranná svorka DFT 10 (100 ks) Kovová oboustranná svorka DFT 10 (100 ks)
692,87 Kč bez DPH (6,93 Kč/ks bez DPH)
Svorka CC pro potrubí a kabely 4,0-7,5, Ø25-30 (100 ks) Svorka CC pro potrubí a kabely 4,0-7,5, Ø25-30 (100 ks)
1251,23 Kč bez DPH (12,51 Kč/ks bez DPH)
Svorka CC pro potrubí a kabely 7,2-12,0, Ø8-9 (100 ks) Svorka CC pro potrubí a kabely 7,2-12,0, Ø8-9 (100 ks)
538,08 Kč bez DPH (5,38 Kč/ks bez DPH)
Svorka CBR pro kabely 1,5-4 (100 ks) Svorka CBR pro kabely 1,5-4 (100 ks)
2414,00 Kč bez DPH (24,14 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme