Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Vruty » Zápustná hlava » CS 06280 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6×280 (100 ks)

CS 06280 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6×280 (100 ks)

EAN: 5907708164353

540,02 Kč bez DPH (5,40 Kč/ks bez DPH)

Předpokládaný termín naskladnění 2-3 týdny od objednání. Pro ověření dostupnosti nás kontaktujte na eshop@kentingtrade.cz nebo tel.: 702 145 048.

Dostupné na objednávku

653,42 Kč vč. DPH

Tesařské vruty určené pro spojování dřevěných konstrukčních prvků. Nevyžadují vrtání a plně nahrazují stavební hřebíky. Mají stahující účinek. Dodávají se v délkách do 400 mm a označení délky je umístěno na hlavě vrutu, což usnadňuje práci. Hluboké pouzdro TORX umožňuje lepší přenos pro dřevostavby a tesařské konstrukce, rámové kontrukce, halové konstrukce atd.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_CS.pdf

ETA:

ETA_CS_CT.pdf

Prohlášení o vlastnostech:

Prohlaseni-o-vlastnostech_310628.pdf

Doplňkový sortiment

Popis

Tesařské vruty určené pro spojování dřevěných konstrukčních prvků. Nevyžadují vrtání a plně nahrazují stavební hřebíky. Mají stahující účinek. Dodávají se v délkách do 400 mm a označení délky je umístěno na hlavě vrutu, což usnadňuje práci. Hluboké pouzdro TORX umožňuje lepší přenos pro dřevostavby a tesařské konstrukce, rámové kontrukce, halové konstrukce atd.

Celé balení obsahuje: 100 ks

Materiál: Kalená uhlíková ocel

Povrchová úprava: Galvanický zinek žlutý

Drážka: TX

Velikost drážky: 30

Výrobce

DOMAX Česko s.r.o., Staroměstská 534, 739 61 Třinec, Staré Město, Česká republika, obchod@domax.cz


Další oblíbené produkty

Vrut se zápustnou hlavou 3x12mm, zinek bílý Vrut se zápustnou hlavou 3x12mm, zinek bílý
Původní cena byla: 0,15 Kč.Aktuální cena je: 0,10 Kč. bez DPH (0,10 Kč/ks bez DPH)
Vrut 6x80mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn Vrut 6x80mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn
Původní cena byla: 1,24 Kč.Aktuální cena je: 0,87 Kč. bez DPH (0,87 Kč/ks bez DPH)
Vrut 4x25mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn Vrut 4x25mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn
0,28 Kč bez DPH (0,28 Kč/ks bez DPH)
Vrut 3,5x16mm se zápustnou hlavou, PZ, Bílý Zn Vrut 3,5x16mm se zápustnou hlavou, PZ, Bílý Zn
0,24 Kč bez DPH (0,24 Kč/ks bez DPH)
CS 40070 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x70 (200 ks) CS 40070 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x70 (200 ks)
103,46 Kč bez DPH (0,52 Kč/ks bez DPH)
CS 05090 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5x90 (200 ks) CS 05090 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5x90 (200 ks)
178,33 Kč bez DPH (0,89 Kč/ks bez DPH)
CS 08080 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x80 (100 ks) CS 08080 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x80 (100 ks)
231,55 Kč bez DPH (2,32 Kč/ks bez DPH)
CS 06140 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x140 (100 ks) CS 06140 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x140 (100 ks)
268,22 Kč bez DPH (2,68 Kč/ks bez DPH)
CS 06160 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x160 (100 ks) CS 06160 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x160 (100 ks)
320,54 Kč bez DPH (3,21 Kč/ks bez DPH)
CS 40045 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x45 (200 ks) CS 40045 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x45 (200 ks)
73,38 Kč bez DPH (0,37 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme