Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Podložky a závěsy » Závěsy » X91N Naložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks)

X91N Naložený závěs, k přišroubování, poniklovaný (200 ks)

EAN: 8432393100913

4397,25 Kč bez DPH (21,99 Kč/ks bez DPH)

Předpokládané naskladnění 14 pracovních dnů od objednání.

Dostupné na objednávku

5320,67 Kč vč. DPH

Závěs X91N je určen pro rohový nábytek, umožňuje trojrozměrné nastavení a regulaci hloubky pomocí excentrického mechanismu pro maximální přesnost. Průměr misky je 35 mm v průměru s rozsahem vrtání D = 3 ~ 7 mm. Je vybaven zavírací a otevírací pružinou a automatickým systémem pro montáž závěsu na příslušný doplněk. Je navržen pro instalaci na […]

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Výkresy:

Vykres_1040907.pdf

Doplňkový sortiment

Popis

Závěs X91N je určen pro rohový nábytek, umožňuje trojrozměrné nastavení a regulaci hloubky pomocí excentrického mechanismu pro maximální přesnost. Průměr misky je 35 mm v průměru s rozsahem vrtání D = 3 ~ 7 mm. Je vybaven zavírací a otevírací pružinou a automatickým systémem pro montáž závěsu na příslušný doplněk. Je navržen pro instalaci na dveře s tloušťkou mezi 14 a 24 mm.

Celé balení obsahuje: 200 ks

Materiál: Ocel

Povrchová úprava: Niklováno

Výrobce

Emuca S.R.L., Via Messico, 80 35127 PADOVA PD, Italy, emuca@emuca.com


Další oblíbené produkty

ZO 80 Závěs stavební ozdobný 80x63x1,5 mm (20 ks) ZO 80 Závěs stavební ozdobný 80x63x1,5 mm (20 ks)
301,86 Kč bez DPH (15,09 Kč/ks bez DPH)
Sada 20 naložených závěsů X91N s podložkami, H0, ocel, poniklováno Sada 20 naložených závěsů X91N s podložkami, H0, ocel, poniklováno
682,65 Kč bez DPH
Z 100 b Závěs stavební 100x35x1,5 mm (10 ks) Z 100 b Závěs stavební 100x35x1,5 mm (10 ks)
117,59 Kč bez DPH (11,76 Kč/ks bez DPH)
Sada 20 naložených závěsů X91N s podložkami s eurošrouby, H0, titan Sada 20 naložených závěsů X91N s podložkami s eurošrouby, H0, titan
789,90 Kč bez DPH
X91 Polonaložený závěs s tlumením, k naražení, niklovaný (200 ks) X91 Polonaložený závěs s tlumením, k naražení, niklovaný (200 ks)
8794,50 Kč bez DPH (43,97 Kč/ks bez DPH)
X95 Vložený závěs, k naražení, průměr 10x10 mm, poniklovaný (200 ks) X95 Vložený závěs, k naražení, průměr 10x10 mm, poniklovaný (200 ks)
3324,75 Kč bez DPH (16,62 Kč/ks bez DPH)
ZF 300 Závěs francouzský 300x38x2,5 mm (10 ks) ZF 300 Závěs francouzský 300x38x2,5 mm (10 ks)
507,72 Kč bez DPH (50,77 Kč/ks bez DPH)
X91N Naložený závěs, k přišroubování, titan (200 ks) X91N Naložený závěs, k přišroubování, titan (200 ks)
5040,75 Kč bez DPH (25,20 Kč/ks bez DPH)
Z 50 Závěs stavební 50x25x1,5 mm (20 ks) Z 50 Závěs stavební 50x25x1,5 mm (20 ks)
145,67 Kč bez DPH (7,28 Kč/ks bez DPH)
Závěsné kování (HÄF 290.40.953 + HÄF 290.40.952) Závěsné kování (HÄF 290.40.953 + HÄF 290.40.952)
110,47 Kč bez DPH

logo šroubujeme