Domů » Obchod » Nábytkové komponenty » Kovový spojovací materiál » Vruty » Zápustná hlava » Vrut se zápustnou hlavou 3x12mm, zinek žlutý

Sleva!

Vrut se zápustnou hlavou 3x12mm, zinek žlutý

Původní cena byla: 0,09 Kč.Aktuální cena je: 0,06 Kč. bez DPH (0,06 Kč/ks bez DPH)

Nejnižší maloobchodní cena před slevou za posledních 30 dní: 0,09 Kč

> 100 ks skladem

0,07 Kč vč. DPH

Zápustná hlava vrutu je ideálním řešením pro zapuštění vrutů do materiálů, aby se hlava vrutu snadno přizpůsobila povrchu. Vruty se zápustnou hlavou jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Jsou snadno a rychle instalovatelné a mají široké využití při montáži různých typů materiálů.

Převodník jednotek

Vyplňte libovolné pole pro mm, cm, m a my vám správně převedeme jednotky.

mm = cm = m
Výsledek:  mm  cm  m

Doplňkový sortiment

Popis

Zápustná hlava vrutu je ideálním řešením pro zapuštění vrutů do materiálů, aby se hlava vrutu snadno přizpůsobila povrchu. Vruty se zápustnou hlavou jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Jsou snadno a rychle instalovatelné a mají široké využití při montáži různých typů materiálů.
Měrná jednotka: ks

Materiál: Ocel
Povrchová úprava: Žlutý zinek

Celé balení obsahuje: 1 ks

Materiál: Ocel

Povrchová úprava: Žlutý zinek

Výrobce

Yutani Weyland s.r.o., Sušilova 677, 76 861 Bystřice pod Hostýnem, obchod@yutani.cz


Další oblíbené produkty

Vrut 3x20mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn Vrut 3x20mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn
Původní cena byla: 0,13 Kč.Aktuální cena je: 0,09 Kč. bez DPH (0,09 Kč/ks bez DPH)
Vrut 3x30mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn Vrut 3x30mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn
0,17 Kč bez DPH (0,17 Kč/ks bez DPH)
CS 05050 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5x50 (200 ks) CS 05050 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5x50 (200 ks)
103,33 Kč bez DPH (0,52 Kč/ks bez DPH)
CS 06260 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x260 (100 ks) CS 06260 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x260 (100 ks)
513,64 Kč bez DPH (5,14 Kč/ks bez DPH)
CS 40030 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x30 (200 ks) CS 40030 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x30 (200 ks)
56,01 Kč bez DPH (0,28 Kč/ks bez DPH)
Vrut 4x25mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn Vrut 4x25mm se zápustnou hlavou, PZ, Zn
0,28 Kč bez DPH (0,28 Kč/ks bez DPH)
CS 40045 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x45 (200 ks) CS 40045 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x45 (200 ks)
73,38 Kč bez DPH (0,37 Kč/ks bez DPH)
CS 06120 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x120 (100 ks) CS 06120 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 6x120 (100 ks)
226,51 Kč bez DPH (2,27 Kč/ks bez DPH)
Vrut se zápustnou hlavou 3x12mm, zinek bílý Vrut se zápustnou hlavou 3x12mm, zinek bílý
Původní cena byla: 0,15 Kč.Aktuální cena je: 0,10 Kč. bez DPH (0,10 Kč/ks bez DPH)
CS 40050 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x50 (200 ks) CS 40050 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 4x50 (200 ks)
84,60 Kč bez DPH (0,42 Kč/ks bez DPH)

logo šroubujeme